Naši specialisté

Seznamte se s týmem Travel Akademie

Věra Kusá

Věra Kusá

Maledivy a Srí Lanka

Věrku zastihnete jak v Praze, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací.

Petra Lasovská

Petra Lasovská

Japonsko

Petra miluje cestování už od školních let, kdy stihla procestovat Peru, Ameriku, Indonésii, Vietnam a nakonec rok žila a studovala v Japonsku. Po dokončení univerzity strávila rok prací a cestováním po Novém Zélandu.

Petr Musílek

Petr Musílek

Austrálie a Pacifik

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku – to  čekejte od Petra. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost a garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii. Spolupracuje s Českým rozhlasem.

Ada Tzoneva

Ada Tzoneva

Bali a Indonésie

Ada cestuje již od malička a střídavě žila v Sofii a Praze. Během studií na Filozofické fakultě UK strávila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie.

Petra Silva Monreal

Petra Silva Monreal

Mexiko

Petra se stará o přípravu a realizaci zájezdů do Mexika, které se stalo jejím druhým domovem na krásných 15 let. Pohltilo ji svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Mexiko je úžasné a pro Mexičany se vždy najde důvod k radosti a oslavě. 

Tomáš Machálek

Tomáš Machálek

Nový Zéland

Na Novém Zélandu Tomáš strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Jeho srdce si získala zejména oblast Central Otago díky jedinečné krajině a nádherným vinicím. Miluje trilogii Pán prstenů a osobně navštívil spoustu filmových lokací.

Alena Lundová

Alena Lundová

Vietnam a Írán

Alis studovala v Austrálii, žila v Kanadě a na jízdním kole procestovala Nový Zéland, Japonsko, Střední a Jižní Ameriku. Vietnam si oblíbila pro skvělé jídlo, pestrou přírodou, etnické menšiny a odlišné životní hodnoty místních. Její srdcovou záležitostí je Írán.

Tereza Vondrová

Tereza Vondrová

Zanzibar a Austrálie

Tereza je specialista na Zanzibar, Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australské Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny oblasti tohoto kontinentu.

Marcel Žitník

Marcel Žitník

Nepál

Marcel získal zkušenosti v oblasti cestovního ruchu prací v australských cestovních kancelářích. Indii procestoval křížem krážem. Do Nepálu se každoročně vrací na treky po Himálájích.

Natálie Kubenková

Natálie Kubenková

Indie

Touha po poznání cizích zemí, jejich obyvatel a zachycení pestrosti života vedlo k návštěvě mnoha zemí Evropy a Asie. Čím se pro Natálii stala zrovna Indie výjimečnou? Především svou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou, bohatou a unikátní kulturou a náboženstvím.

Přidej se k nám!

Naši partneři