Petr Musílek

Váš specialista na Austrálii a Pacifik

Více o mně

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku – přesně tohle vám nabídku. Mojí doménou jsou skupinové zájezdy, specializované programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi mé aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii a garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii. Spolupracuji s Českým rozhlasem. Mimo práci rád létám na paraglidu, miluju sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Petr Musílek

Mé motto

„Austrálie mě dostala svou energií, pestrostí a pohodovým přístupem místních.“

Petr Musílek

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den paní Vondrová, Celkově hodnotíme dovolenou velmi, velmi dobře. Všechno klapalo na výbornou a až na menší trable s kufry při přeletu z Alice Springs do Sydney jsme nezaznamenali jediný problém. Snad jen, že byla ta dovolená “krátká”.

– Martin Králíček

{

Vážený pane Musílku, právě jsme se v pořádku a spokojeni vrátili z Vámi organizovaného zájezdu Austrálie pro každého. Dovolte mi tudíž poděkovat za výbornou organizaci celé akce, na kterou jsme se s manželem přihlásili na poslední chvíli, po zrušení námi plánovaného zájezdu v CK Nomád. Celý program byl výborně zajištěn především zásluhou obou průvodců - pana Miroslava Beneše a pana Petra Lepiče. Oba předvedli profesionální práci a byli bezvadnými partnery i společníky. Díky tedy Vám všem a celé CK GO2 přejeme hodně dalších spokojených účastníků! S pozdravem

– manželé Teplí

{

Dobry den pan Musilek, predbehli ste ma, chcela som napisat spatnu vazbu uz skor, ale dostavam sa k nej teraz - co napisat, - zajazd na NZ a Australie vasou CK bol skutocny zazitok. precestovala som vela krajin, s roznymi CK. Myslim ze okrem krajiny NZ ako takej na ktoru som sa velmi tesila a ktora splnila moje ocakavania, kus perfektnej prace a k celkovému skvelému dojmu prispeli aj vasi sprievodcovia. Takze celkovy dojem výborný, Nového Zelandu aj Australie mam stale plnu hlavu, vraciam sa k fotkam aj vsetkym poznamkam, ktore som od sprievodcov zachytila.... takze za mna CK GO2 jednotka s+. Dakujem.Srecne zdravi a pekny den praje,

– Krizova Marika

{

Vážený pane Musílku, dovolujeme si předat Vám naše malé ohlédnutí za zájezdem „Austrálie pro každého“, pořádaném cestovní kanceláří GO2, kterého jsme se zúčastnili v termínu 13. – 29. listopadu 2019. Konstatujeme, že příprava zájezdu ze strany cestovní kanceláře byla perfektní, vše bylo přesně tak, jak má být; vyzdvihnout lze zejména skutečnost, že cestovní kancelář (tedy zejména Vy) poskytovala potřebné množství relevantních informací, správně načasovaných. Program zájezdu, sestavený (a zajištěný) s velkou znalostí prostředí, umožňoval nahlédnutí do nejhezčích lokalit Austrálie, byl dotvářen oběma průvodci (panem Miroslavem Benešem a panem Petrem Lepičem), kteří byli opravdu ojedinělí a to jak po profesionální, tak po lidské stránce, vskutku nevídaně.

– Alena a Zdeněk Kusí

{

Dobrý deň p. Musílek, ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď na Váš mail. Ja by som sa chcela poďakovať CK Go2 za perfektne pripravenú a zorganizovanú cestu po Austrálii, na ktorej sme navštívili vlastne jej najzaujímavejšie miesta v tak krátkom čase a na tak rozľahlom území. Úžasní boli naši sprievodcovia Petr a Ben, ktorí boli veľmi ochotní a profesionálni. Táto cesta splnila moje predstavy a mám z nej nezabudnuteľné zážitky. Ešte raz Vám ďakujem a Vaše služby v budúcnosti určite využijem.

– Svetlana Lukáčová

Mé dobrodružné cesty…

Austrálie pro každého

17 DNÍ – CENA OD 98 900 Kč

Zájezd kombinující pobyt v nejhezčích lokalitách Austrálie. Program plný zážitků v rudém centru Austrálie, pralesech tropického severu i na Velkém bariérovém útese, doplněný o průzkum jihovýchodní Austrálie, velkoměst Sydney a Melbourne.
Seznámíme se s prastarou domorodou kulturou, exotickou přírodou i moderním životním stylem novodobých Australanů.

Austrálie a Nový Zéland To Nej

22 DNÍ – CENA OD 129 990 Kč

Vydejte se s námi za zážitky do Austrálie a na Nový Zéland. V Austrálii prozkoumáme Rudý střed s jeho dominantou Uluru a skalními dómy Kata Tjuta, vydáme do nejstaršího pralesa světa Daintree a uděláme si výlet na Velký bariérový útes. Samozřejmostí je pulzující město Sydney a unikátní Opera. Na Novém Zélandu navštívíme fjord Milford Sound i nejvyšší horu Mt. Cook.

To nejlepší z Austrálie

11 DNÍ – CENA OD 51 650 Kč

Poznejte největší ikony Austrálie. V Rudém středu Vás čekají pěší túry u Uluru a Kata Tjuta. V oblasti Sydney navštívíte Modré hory, v tropech severu Vás čeká šnorchlování na Bariérovém útesu a výlet do nejstaršího pralesa světa Daintree s průzkumem venkovské Austrálie.

Pouště a pralesy Austrálie

17 DNÍ – CENA OD 85 500 Kč

Tento jedinečný zájezd kombinuje to nejlepší z tropických a pouštních oblastí Austrálie a zároveň je doplněn o pulzující metropoli Sydney.
Nejprve se seznámíte s kosmopolitní Sydney a navštívíte tajemné Modré hory.
Následně se přesunete do pouštních oblastí Rudého středu, kde zažijete nejen úchvatný západ slunce nad monolitem Uluru. Poté přeletíte do tropického Darwinu, do oblasti NP Kakadu, proslavené filmem Krokodýl Dundee. 

Kombinace Bali a Austrálie

17 DNÍ – CENA OD 61 690 Kč

Poznejte během jedné dovolené dvě země na druhé straně zeměkoule. Kombinace Bali a Austrálie je jedinečná. Začnete na ostrově Bali, kde se seznámíte s kulturou okolo městečka Ubud, pak prozkoumáte chrám Uluwatu. Na australských bělostných pláží v oblasti Nusa Dua si odpočinete. Navštívíte deštný prales Daintree, Velký bariérový útes, zažijete úchvatný západ slunce nad monolitem Uluru. Své putování zakončíte v Sydney.

Pláže a příroda Austrálie

17 DNÍ – CENA OD 57 500 Kč

Chcete něco netradičního? Máme tu cestu po Austrálii, kterou sestavili přímo naši průvodci, kteří v Austrálii celoročně žijí. Začínáte v Sydney, nechybí OperaPřístavní most ani Botanická zahrada. Dále poznáte kaňony Modrých hor, pak si sbalíte plavky, ručník a maso na gril a vydáte se na severní pláže, Northern Beaches, kam jezdí odpočívat místní. Pár dnů strávíte také v okolí Melbourne – na jižním pobřeží najdete super možnosti na pozorování divoké australské zvěře ve volné přírodě.