Petra Silva Monreal

Vaše specialistka na Mexiko a Latinskou Ameriku

Více o mně

Osobně se starám o přípravu a realizaci zájezdů do Latinské Ameriky a Mexika, které se stalo mým druhým domovem. Tato země mi nabídla svou náruč na krásných 15 let. Pohltila mě svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Mexiko je úžasné a pro Mexičany se vždy najde důvod k radosti a oslavě. A to je to, co je dělá jedinečnými. Stojí za to poznat mexickou kulturu, krásnou přírodu a hlavně fantastické karibské moře, pláže a památky, které si zamiluje každý.

Petra Silva Monreal

Mé motto

“Mexiko se stalo mým druhým domovem.”

Petra Silva Monreal

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den, chci Vám poděkovat za naši skupinu za organizaci dovolené v Mexiku. Zvlášť jsme ocenili kvalitu a umístění hotelů (blízko centra). I vše ostatní bylo bez problémů-delegáti, přesuny, auto....

– Ivo Lisý

{

Dobrý den, chci moc poděkovat za krásnou dovolenou v Mexiku. Ještě stále se sestrou vzpomínáme, jak jsme si příjemně užívaly čas bez starostí a povinností. Pláže, sluníčko, lidé, příroda i ruch Playa Del Carmen vše naprosto úžasné!!! Ubytování a jídlo bylo po celou dobu super! Koktejlové bary se vstřícnými barmany ... nezapomenutelný zážitek. Z výletů pod vedením paní Marty jsme byly nadšené. Velice ráda bych také poděkovala paní Petře Monreal, která z důvodu uzavření světa, byla u plánování naší dovolené téměř dva roky. Vždy velmi vstřícná, odpovídala na mé časté dotazy ohledně situace. Pokaždé sehnala všechny potřebné informace k hotelu, o které jsme měly zájem. Na Isla Mujeres zařídila výměnu ubytování a mě, milovníku ranní kávy, zařídila kávovar na pokoj. Co dodat...za mě nejlepší! Vše bylo s přehledem na výbornou a budu se těšit příště.

–  Lucie Smetáková

{

Dobrý den, se vším jsme byli nadmíru spokojeni J. Děkujeme za zprostředkování krásných zážitků, rádi vaše služby využijeme i příště. Hezký den.

– Martin Charvát

{

Dobrý den paní Monreal, dovolenou jsme si všichni moc užili. Mexiko je země, kde je toho spoustu k vidění, což sama dobře víte. Jsem ráda, že jsme zvolili variantu půjčení vozu a mohli jsme tak projet část Yucatanu - navštívit mayske pyramidy, koupat se ve spoustě nádherných cenotes, navštívit koloniální města a užít si relax u moře. S Vaší pomocí naplánovaná okružní cesta Yucatanem včetně půjčení vozu byla velmi dobře zvolená a mohli jsme tak vidět a stihnout maximum.

– Angelika Fialová

{

Dobrý den p. Petro, s dovolenou jsme byli maximálně spokojeni, vše klaplo naprosto perfektně, s leteckou společností také absolutně bez problémů, hotel a jejich služby na hodně vysoké úrovni bez sebemenšího zádrhelu a s mnoha milými lidmi, paní delegátka velmi příjemná a ochotná se o nás velmi dobře postarala a transfer z/na letiště proběhl také naprosto bez problémů. Výlety s průvodcema také velmi výborně zorganizované. Zkrátka dovolená snů. Děkujeme vám moc a určitě můžete s námi počítet při příští dovolené.

– Jiřina a Pavel Charbuských

Mé dobrodružné cesty…

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte se na nejzajimavější místa mexického státu Chiapas a poloostrova Yucatán. Vydáte se do Tulumu, prosluslého starobylou pevností a překrásnými plážemi, navštívíte vnitrozemnský „horský“ stát Chiapas, Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá, jednoho ze sedmi divů světa. 

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

Vydáte se na nejzajimavější místa poloostrova Yucatán a mexického státu Chiapas. Vydáte se do Tulumu, navštívíte vnitrozemnský stát Chiapas, mayské město Palenque uprostřed pralesa, archelologický komplex Uxmal. Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá. V závěru dovolené zrelaxujete na bělostných karibských plážích.

Krásy Yucatánu a pláž Akumal se želvami

9 DNÍ – CENA OD 37 890 Kč

Čeká vás ten pravý odpočinek na nejhezčích karibských plážích, šnorchlování se želvami a objevování mayských památek.
Vydáte se do jeskyní zalitých vodou – Cenotes. Také zavítáte na nádherné pláže v Tulumu a zaplavete si v Sian Ka´nu s kapustňáky. Objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidu Chichen-Itzá, v Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu.

Aktivní dobrodružství napříč Yucatánem

12 DNÍ – CENA OD 25 900 Kč

Co si představíte, když se řekne Mexiko… moře, tacos, tequila, slunce nebo mayské památky? Zažijte to všechno! Vydejte se s námi na výpravu na dovolenou snů v Mexiku. Budete si užívat na nejkrásnějších karibských plážích, zažijete potápění v tajemných jeskyních cenotes, uvidíte skvělou akrobatickou show v Coco Bongo a setkáte se s elegantními plameňáky i pradávnými leguány a samozřejmě ochutnáte nejlepší tequilu.

Zájezd Krásy Yucatánu a pyramidy v Cobá

12 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Kombinace relaxu na plážích na poloostrově Yucatán a výletů na nejdůležitější mayské památky. Zrelaxujete na bělostném karibském pobřeží. Vydáte se prozkoumat pyramidy Chichén Itzá, mayské město Uxmal nebo nejvyšší pyramidu na Yucatánu v Cobá.

Pláže ostrova Holbox a exotická příroda Yucatánu

12 DNÍ – CENA OD 40 900 Kč

Tento zájezd je jedinečný. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v podobě odpočinku na bělostných karibských plážích a poznání nejkrásnějšího ostrova Holbox. Vydáte se do mystických jeskyní zalitých vodou – Cenotes, poznáte nádherné panenské pláže v Tulumu a objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidy Chichen-Itzá.
V Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu a zavítáte k růžovému jezeru, kde při troše štěstí spatříte plameňáky. Završením vaší nádherné dovolené bude pobyt na úchvatném písečném ostrově Holbox.

Zájezd krásy Yucatánu a ostrova Mujeres

12 DNÍ – CENA OD 43 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte na nejzajimavější místa poloostrova Yucatán. Prozkoumáte nejslavnější pyramidu v archelologickém komplexu Chitchen Itzá – Kukulkánovu pyramidu, koloniální městečko Uxmal, a v závěru své dovolené si užijete na plážích ostrova Isla Mujeres.