Alena Lundová

Vaše specialistka na Vietnam

Více o mně

Aktivnímu cestování a objevování nových destinací se věnuji od roku 2010. Studovala jsem v Austrálii, několik let žila v Kanadě a na jízdním kole projela Nový Zéland, Japonsko, Střední a Jižní Ameriku. Vietnam jsem si oblíbila pro skvělé jídlo, pestrou přírodou, etnické menšiny a odlišné životní hodnoty místních. Mojí srdcovkou je také Írán. Učaroval mi neuvěřitelnou pohostinností, vřelou povahou Peršanů, bohatou historií, vzdělaností, rozmanitostí a zjištěním, jak bezpečná a přátelská tato země ve skutečnosti je. 

Alis Lundová

Mé motto

„Mým přáním je, aby lidé díky cestování a autentickým zážitkům snadněji překonávali předsudky.

Alena Lundová

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den, Vietnam je moc zajímavá a krásná země. Bylo by ještě co poznávat, ale program byl s pomocí Vaší CK skutečně sestavený tak, že se toho víc stihnout nedalo. Bylo vidět, že s těmito zájezdy skutečně máte zkušenosti. Maximálně jsme byly spokojené s výsledky spolupráce Vaší CK s vietnamskou protistranou, neboť veškeré Vámi zajištěné služby fungovaly perfektně- zejména jsme byly fascinované výborně zvládnutou „logistikou" a neskutečnou dochvilností všech řidičů i průvodců. Nejvíce jsme byly samozřejmě spokojené s průvodcem v češtině panem Linhem, který nám dělal společnost první 4 dny.

– Alena Bačinová

{

Abych Vás nezdržovala romány, vyjádřím se krátce. SKVĚLÉ!!! Lucka perfektní, obětavá, rozkrájela by se pro nás. Zvládala vyřešit s přehledem i nepříjemné situace. Tu si velmi hýčkejte, nejspíš ji chválí všichni. Petr by mohl vyvinout víc aktivit, řešil prý úřední důležité věci. Pověřil řidiče, který nás provázel. My jsme díky výborné angličtině některých z nás slyšeli pár vět o plovoucím lese, o celé té oblasti jezera. Musíme dohledat informace dodatečně. Bylo to velmi zajímavé a škoda to nevědět. Jeho Villa Mango s bazénem - krásná tečka pobytu.

– Tlapákovi

{

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvělý servis a přípravu naší cesty.Vše klapalo na 100 %.Velice spokojeni jsme byli jak s kvalitou tak také s umístněním hotelů,které nám 100 % vyhovovalo včetně, slušného a výborného personálu a chování. Transporty a chování řidičů a jejich dochvilnost nemá v ČR obdobu-veliká spokojenost. Co se týká jednotlivých tripů -bylo to to co jsme chtěli vidět a se všemi výlety jsme spokojeni.

– Miroslav Kroupa

{

Dobrý den, zdravíme zpět z cesty z Vietnamu, která díky Vaší perfektní přípravě a pomoci předčila naše očekávání. Bylo to úžasné a díky skvělému průvodci v Hanoi a Sapě jsme měli možnost dozvědět se řadu informací, které v průvodci nenajdete a poznat skutečný život místních obyvatel. Celá dovolená byla pro nás zážitkem, na který budeme stále vzpomínat. Ještě jednou moc děkujeme za naprosto profesionální přístup.

– Koudelkovi

{

Organizace převozu a ubytování perfektní. Oba průvodci z Vietnamu perfektni včetně znalostí a češtiny.Průvodce po Kambodži Čech s perfektní znalostí prostředí a historie jak Kambodže tak Vietnamu. My jsme byli maximálně spokojení.

– Tadeusz Pieczka

Mé dobrodružné cesty…

Dobré ráno, Vietname

14 DNÍ – CENA OD 39 890 Kč

Poznejte Vietnam od hor severu k jihu. Projděte se skrytými zákoutími staré čtvrti Hanoje s českým průvodcem. Prozkoumejte lodí dramatickou zátoku Halong. Projděte se historickým městečkem Hoi An a jeho malebným okolím. Odpočinete si na plážích jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoca závěrem obdivujte architekturu “francouzského“ Saigonu.

Velká cesta Vietnamem a Kambodžou

17 DNÍ – CENA OD 64 890 Kč

Opravdový Vietnam a Kambodža s místním českým průvodcem. Majestátní hory severu – Sapa s původními kmeny, živoucí Hanoj a výlet lodí do zátoky HalongPrůzkum císařské citadely v Hue a nejhezčí městečko Vietnamu – přístav Hoi An. Na řece Mekong navštívíme plovoucí trhy a projdeme se „francouzským“ Saigonem. Vrcholem je návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

Krásy Vietnamu a relax v Thajsku

14 DNÍ – CENA OD 40 890 Kč

Kombinace zážitků, poznání a odpočinku! Vietnam a Thajsko v rámci jedné dovolené a to komfortně a za skvělou cenu. Prozkoumejte spolu s česky hovořícím průvodcem živoucí Hanoj, užijte si dvoudenní plavbu lodí ve slavné zátoce Halong a objevujte tradiční život na deltě MekonguZávěrem si dopřejte relax na thajském ostrově Phuket.

Dobrodružná dovolená ve Vietnamu

13 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste mladí dobrodruzi, rádi objevujete svět a hlavně levně? Právě pro vás tu máme nabitý zážitkový program zaměřený na objevování krás Vietnamu.
Dobrodružnou cestou vás provede náš český guide, který ve Vietnamu dlouhodobě žije a dokonale zná místní prostředí a kulturu.

Krásy Vietnamu

13 DNÍ – CENA OD 49 890 Kč

Poznáme skrytá zákoutí staré čtvrti Hanoje. Prozkoumáme lodí dramatickou zátoku Halong. Čeká nás malebný venkov s rýžovými políčky v Ninh Binh.Projdeme se císařským palácem v Hue i historickým městečkem Hoi An, kde si odpočinete na písčitých plážich. Závěrem se vydáme na slavné plovoucí trhy Mekongu a do ,,francouzského“ Saigonu.