VěRa Kusá

Vaše specialistka na Srí Lanku a Maledivy

Více o mně

Většinou mě zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuji zájezdy. Na Srí Lanku jsem se poprvé dostala jako turista. Místní kultura mě uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vracím. Mimo Srí Lanku realizuji zájezdy také na Maledivy. Snažím se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Věrka Kusá

Mé motto

„Snažím se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují“.

Věrka Kusá

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den paní Kusá, potvrzujeme, že jsme včera dorazili podle plánu, všechno proběhlo na 100%. Moc děkujeme za zajištění naší krásné dovolené, vaše doporučení i organizace byly perfektní a jsme moc spokojení. Už se těšíme na příští dovolenou s vámi.

– Karel, Šárka a Tereza Vinklerovi

{

Dobrý den, tak už jsme zpět v lesích a skalách kolem Adršpachu. Jak tvrdí známí, tak si údajně několik měsíců tady pobudeme. Proto vám chci tímto poděkovat za byť krátký tak, ale hezký výlet a hlavně chci poděkovat za perfektně zvládnuté finále. Budete-li v kontaktu s V. Kusou tak i jí vyřiďte naše díky.

– S díky a pozdravem Zd. Brabec

{

Moc děkujeme paní Kusé za vzornou, příkladnou a svědomitou přípravu a organizaci naší dovolené na ostrovním resortu Vilamendhoo na Maledivách. Z našeho pobytu, který trval 14 dní, jsme byli nadšeni. V současné době zvažujeme, že příští rok opět strávíme s Vaší cestovní kanceláří, dovolenou na Maledivách, a to i díky paní Kusé.

Květa a Jiří Kánský

{

účastnila jsem se zájezdu na Sri Lanku jen ve dvou osobách v termínu, který jsem nemohla změnit a jet na zájezd s celou skupinou i s českým průvodcem. Cestovka nám připravila a na naši žádost i upravila dle našich připomínek velmi vyhovující program. Pracovnice cestovky GO2 paní Kusá mi odpovídala vždy ochotně a mile na mnohé i všetečné dotazy . Přidala i mnohá doporučení a rady, které se nám hodily při cestování .

– Nataša Vrbová

{

Zájezd na Srí Lanku se velmi vydařil, ubytování bylo moc pěkné a program zájezdu dobře sestaven. Zvláštní poděkování patří paní Věrce, která se o nás starala a o všem nám dávala fundovaný výklad. Jedničku s hvězdičkou zaslouží také tamní šofér, který nás po Srí Lance vozil.

– Milena Kadlecová

{

Dobrý den paní Kusá, chtěl bych Vám a cestovní kanceláři poděkovat za krásnou dovolenou.Vše bylo perfektní a probíhalo tak jak bylo naplánováno.

– Klepetko Ladislav a Eva Schovánková

Mé dobrodružné cesty…

Adventure Srí Lanka

14 DNÍ – CENA OD 34 900 Kč

Sestavili jsme speciální zážitkový program pro mladé aktivní cestovatele. Čekají vás treky na vrcholky hor a vodopádů, procházky čajovými plantážemi, výprava jeepem za slony nebo dobrodružná jízda na raftech. Tělo protáhnete i při surfování na vlnách nebo józe. Vyzkoušet rozhodně musíte tradiční ajurvédské masáže a všechno to skvělé jídlo a ovoce, které Srí Lanka nabízí.

Krásy Srí Lanky

11 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Kombinace pobytové a poznávací dovolené na zaměřená na zážitky.  Ukážeme Vám to nejzajímavější z exotického ostrova Srí Lanka a na závěr Vás čeká relaxace na pláži teplého Indického oceánu. Prohlédneme si nádherné jeskynní chrámy v Dambulle, projdeme se bývalým královským městem Polonnaruwou, vystoupáme na tajemnou skalní pevnost Sigiriyu obklopenou vodními zahradami. Vydáme se na sloní safari a na vysočinu s malebnými čajovými plantážemi a vodopády.

Paradise Island Resort 4*

10 DNÍ – CENA OD 40 210 Kč

Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem. 

Kouzlo Srí Lanky a Malediv

14 DNÍ – CENA OD 67 590 Kč

Kombinace pobytové a poznávací dovolené zaměřené na zážitky. Ukážeme Vám to nejzajímavější z exotického ostrova Srí Lanka a poznáte luxus Malediv. Vydáte se na safari do národního parku Yala a na vysočinu s malebnými čajovými plantážemi a vodopády. Navštívíte také zahradu koření. Na závěr dovolené Vás čeká odpočinek na bělostných plážích na Maledivách.

Kouzlo Srí Lanky

13 DNÍ – CENA OD 38 990 Kč

Kombinace pobytové a poznávací dovolené na ostrově Srí Lanka zaměřená na zážitky. Ukážeme Vám to nejzajímavější z památek a přírody Srí Lanky. Navštívíte významné kulturní památky zapsané na seznamu UNESCO. Putování Srí Lankou zakončíte relaxací na plážích Srí Lanky.

Srí Lanka pro každého

11 DNÍ – CENA OD 35 970 Kč

Kombinace pobytové a poznávací dovolené na ostrově Srí Lanka. Ukážeme Vám to nejzajímavější z památek a přírody této úchvatné země. Navštívíte nádherně zdobené jeskynní chrámy v Dambulle, tajemnou skalní pevnost Sigiriyu a bývalá královská města Kandy s unikátním Chrámem Buddhova zubu a Polonnaruwu se zbytky královských paláců. Na svěží vysočině budete obdivovat malebné čajové plantáže. Putování Srí Lankou zakončíte relaxací na plážích.

Vilamendhoo island resort ****

10 DNÍ – CENA OD 53 410 Kč

Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.

Biyadhoo Island Resort ***

10 DNÍ – CENA OD 35 110 Kč

Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.

Sun island resort 4*+

10 DNÍ – CENA OD 37 530 Kč

Sun island resort lze doporučit všem, kteří kromě relaxu na bělostných plážích očekávají od exotické dovolené i nepřeberné množství nejrůznějších forem zábavy a aktivit. Potápěčské lokality nacházející se v okolí resortu patří k těm nejlepším z celých Malediv. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých neškodných žraloků.