Hledáme nové  NOMÁDY Travel Akademie do týmu

Jak se k nám můžeš přidat? 

Organizuješ zážitky, výlety nebo dokonce zájezdy pro kamarády, známé a kdoví koho ještě? Danou zemi, ať už je to Itálie nebo Republika Marineveta nebo i jen zajímavou oblast, kam jezdíš, znáš skoro jako místní a ostatní tě chválí jako bezva cestovního parťáka? Přemýšlel jsi někdy o tom být průvodcem na vlastní pěst, dělat vše legálně a s pojistkou, kdyby se něco stalo? Hledáš někoho, kdo ti nabídne zázemí a zároveň nechá dostatek volnosti? Pronajímáš karavany, obytné vozy, auta, kola, koloběžky, velbloudy nebo cokoliv, co se hýbe? Pronajímáš resort, vilu, chatu nebo stan? Pak čti dál. Přinášíme možnost, jak o sobě dát vědět, vydělat si a být nezávislý. Jednoduše nám vyplň formulář. Pro více info ale dočti pečlivě až do konce. Vyplatí se ti to!!! 🙂 Tyto znalosti vám mohou pomoci k úspěšnému profilu u nás na Travel Akademii.

Stejně jako se mění směry v ubytování a přepravě lidí, mění se, a to nejen díky covid-19, i trendy v oblasti cestování. Přicházíme s revolučním podnětem pro ty, kteří milují cestování stejně jako ty. Nabízíme zázemí pro všechny, kteří by se chtěli cestováním a svými zkušenostmi ze světa živit. Pro všechny z vás je tu TRAVEL AKADEMIE

O co jde?

Tvé zájezdy, pronájmy, aktivity umístíme zde na Travel Akademii. Ale to je jen začátek. Budeme je nabízet i klientům na našich ostatních webech, na Facebooku, Googlu, Instagramu, YouTube. Prostě na všech kanálech tak, jak jsme zvyklí a kde si myslíme, že je najde i tvůj potenciální klient. Rádi ti poskytneme naši záštitu a referenci, když si budeme rozumět.

Buduj svoji značku

Tvé služby a produkty budou pod tvým jménem. Ty jsi hlavní tváří svého produktu. Bude jen na tobě, jakou image si vytvoříš.  My ti ale pomůžeme vybudovat silnou značku a jméno. Poskytneme ti naše know-how.

Co ti ukážeme a naučíme?

K práci v cestovním ruchu patří spousta úkonů, které jsme vymazlili do posledního detailu. Nemusíš procházet stejným minovým polem, to jsme za tebe už udělali my. Věř nám, těch možných problémů a chytáků je při organizování, samotném zájezdu a následném servisu milion. Toho se můžeš vyvarovat. Návod jak na to, máme my.

Pomůžeme ti připravit tvůj zájezd a nabídku služeb

Příprava a realizace zájezdu není tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. My ti pomůžeme v tom, jak skvěle vyšperkovat itinerář zájezdu, nepřeplácat ho, ale i naopak nedělat ho moc strohý. Naši klienti velmi často preferují privátního průvodce. Pomůžeme ti správně připravit nabídku služeb tak, aby byla výhodná nejen pro klienta, ale i pro tebe samotného.

Vyděláš si peníze

Ve tvé sekci budeme prodávat nejen tvé zájezdy, ale i cestovní pojištění, ubytování, průvodce a služby. Z toho ti nabídneme férovou provizi 30 %. 

Z čeho bude složena tvá odměna?

1/ Denní sazba za průvodcování (“průvodcovné”): Základem je částka kolem 100 USD/den, která se může lišit podle počtu klientů a destinace. Sazby jsou různé, bude záležet na oboustranné dohodě a co je pro tebe zajímavé.

2/ Zisk ze zájezdu: Nejsi průvodce, jsi náš partner, proto ti nabízíme další možnost finančního benefitu. Ze zisku zájezdu získáš 30 %. V případě, že tvé zájezdy budou úspěšné, tato provize se zvýší. Vše záleží na dohodě.  

Nebo můžeme vše vymyslet individuálně dle tvých představ, ale tak aby to dávalo smysl jak zážitkově pro klienta, tak finančně pro nás všechny.

Co z toho máme my?

Přístup, který razíme, je dosud v ČR ojedinělý. Sami moc dobře víme, že samotný dobrý nápad v začátcích mnohdy nestačí. Pokud nemáš nikoho, kdo by ti pomohl nebo se ti nedaří tak, jak sis představoval, lehce se dostaví rozčarování a často i předčasný konec. Věříme, že spojení dobrého nápadu, zkušeností, dobrého jména a kvalitního zázemí, přináší společné výhody pro všechny strany.

Hledáme partnery (ne zaměstnance!) se stejným postojem a smýšlením. My ti pomůžeme (viz popis výše), ty budeš dělat to, co tě baví a vyděláš si. Záleží opravdu jen na tobě. Pokud vše půjde jako po másle, nabídneme tvé zájezdy postupně široké základně našich stálých klientů. A naopak noví klienti, které svou nabídkou oslovíš ty, mohou v budoucnu využít našich služeb. Není v tom žádný háček, žádný chyták. Od začátku vše na rovinu tak, jak jsme zvyklí.

Co od tebe očekáváme?

Vytvoříme ti zázemí ve tvé sekci na webu Travel Akademie, kterou si budeš sám aktivně spravovat. Ty budeš pravidelně dodávat obsah – točit videa a psát články, cestopisy, průvodce. S tím ti samozřejmě pomůžeme – v naší pražské kanceláři máme natáčecí studio. Jak taková videa a články mají vypadat, to sám vidíš.

Kdo za tím vším stojí?

Jsme cestovka, ale to označení k nám tak nějak nesedí. Jsme prostě GO2. GO2 kamkoliv, hlavně nebýt dlouho na jednom místě. Vznikli a vyrostli jsme díky tomu, že se nám nelíbilo, jak to vedou ostatní zajeté cestovní kanceláře v Česku a na Slovensku. Cestování není spotřební zboží, prefabrikát, který bude svým programem vyhovovat všem. Začali jsme poskytovat individuální služby v exotických destinacích.

K našim cestovatelům mluvíme ještě dříve, než se vůbec dozví, kdo jsme. Snažíme se poznat skutečné motivy, které je vedou k poznání určité země. Učíme je, aby se cestování nebáli a aby jim přinášelo skutečnou hodnotu a radost z poznávání odlišných kultur. Nabízíme pouze to, co skutečně známe, co jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli. V každé zemi, ve které působíme, máme vlastní tým lidí, který se o klienty stará. A my ostatní, kteří pobýváme převážnou část roku v Česku, jsme v dané zemi žili, pravidelně se do ní vracíme a děláme vše pro to, aby zážitky našich klientů byly perfektní.

Za tu dobu (od roku 2005) jsme se opravdu naučili, co takový individuální klient chce, jak mu nejlépe vyhovět při zachování maximální efektivity a hlavně co vše udělat pro to, aby s námi cestoval opakovaně.

Možná i ty bys rád tohle zkusil, ať už v zajeté destinaci nebo sis připravil sám svůj výlet za hranice všednosti. My k tomu umíme zajistit odpovídající podporu. Pomůžeme ti s komunikací s klienty a především vše právně a legálně zaštítíme tak, aby to byla pro všechny pohoda a žádný stres. V dnešní době je taková věc extrémně důležitá. Stabilní zázemí, kvalitní reference, důvěryhodnost, férové jednání. To jsou věci, které se nedají nikde koupit. My je máme a rádi se o vše podělíme s těmi, kdo za to stojí.

 

Pokud se ti líbí, co nabízíme, ozvi se nám. Buď přes kontaktní formulář nebo rovnou na petr@travelakademie.com. Pošli nám svůj příběh, řekni co bys s námi rád dělal, ukaž nám klidně nějaké video, zaujmi nás. Jestli jsi ten správný člověk, rádi s tebou začneme spolupracovat a pomůžeme ti být finančně nezávislý a dělat si svůj „dream job“.