Natalie Kubenková

Vaše specialistka na Indii 

Více o mně

Starám se hlavně o realizaci individuálních a průvodcovaných zájezdů do Indie. Již v útlém věku, kdy jsem žila více než v Rumunsku, se cestování a poznávání nových krajů a jejích obyvatel stalo mou velkou zálibou. Život v cizí zemi a vzdělávání v britském systému školství způsobily v mém životě velký obrat. Touha po poznání dalších zemí a jejích obyvatel, zachycení pestrosti života, mě vedlo k návštěvě mnoha zemí Evropy a Asie. Čím se pro mě stala zrovna Indie výjimečnou? Především svou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou, bohatou a unikátní kulturou a náboženstvím.

Natalie Kubenková

Mé motto

„Indie – buď ji budete milovat nebo nenávidět. Za mě krása střídá nádheru.“

Natalie Kubenková

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Naši dovolenou jsme si velmi užili, dovezli jsme si nezapomenutelné zážitky a vše bylo od vás připraveno na velmi profesionální úrovni. Vše klapalo, jak má. Vynikající řidič, který s námi jezdil na trase Dillí, Agra, Jaipur. Prosíme o vyřízení velkého uznání - úžasný řidič, přesný, spousty informací o Indii nám povídal, auto vždy čisté. Každý den jsme si užili a vždy bylo něco, co nás ohromilo. Děkujeme za doporučení i pláže Goa - úžasně kouzelné romantické ubytování, restaurace, tamní obsluha. No a kuchyně v Indii - stravovali jsme se pouze v hotelích a na pláži v tamní restauraci - nemá chybu. Ještě jednou děkujeme.

– Lenka P.

{

Vše bylo dobře zorganizováno, průvodkyně byla připravená, bylo vidět, že zná dobře prostředí a podmínky, které v Indii jsou. Na návštěvu některých památek bylo málo času, ale i tak jsme toho zvládli a viděli hodně. Krásný byl Taj Mahal, ale město Agra nás hned na začátku docela šokovalo svou chudobou. V Jaipuru jsme byli nejdelší dobu, bylo to pěkné a zajímavé, ochutnali jsme díky Michele několik indických jídel jak v restauracích, tak přímo na ulici. Přes naše obavy se vše obešlo téměř bez následků - většina prodělala tak jednodenní střevní potíže. Zážitek byla i jízda na slonech na pevnost Amber. Silné dojmy na nás zanechalo Váránasí, trošku šok, když kolem nás několikrát prošlo úzkou uličkou procesí truchlících s nosítky a ceremoniály na břehu Gangy. Průvodkyně se mistrně vyznala ve spleti uliček a zase jsme ochutnávali. Byla velmi přátelská, občas fotila celou naši skupinku.

– Olga H.

{

Celý program poznávací části (Díllí, Agra, Džaipur, Varánásí, Munnar) i pobyt na pobřeží Indického oceánu (Marrari beach – hotel Marrari beach resort) byl skvěle připraven a precizně zorganizován. Nedokázali jsme si ani představit, jak rozmanitý je život v Indii, jak velké kontrasty potkáte na Severu a Jihu a to jak v kultuře, tak také v lidech, jejich chování a zvycích. Vždy budeme s nádhernými vzpomínkami myslet na neskutečně krásný TAJ MAHAL, velikostí ohromující pevnost Amber, osobní setkání se slony, jejich krmení, malování tradičními přírodními barvami a jejich následné koupání, na jedny z nejfotogeničtějších komnat v Královském paláci či Hawa Mahal v růžovém městě Džaipuru (komu se poštěstí, že ho v paláci doprovodí nejstarší a nejzkušenější průvodce, který pamatuje dnešního krále ještě jako dítě?) a samozřejmě také na jedno z nejstarších měst v Indii - město Varánásí.

– Katka a Zbyněk

{

S dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Rádi bychom pochválili služby naší průvodkyně Michelle a její ochotu se vším pomoci a vše vysvětlit. Program se nám moc líbil a i když některá místa byla pro nás trochu kulturním šokem, tak jsme si dovolenou velmi užili. Pokud bude příležitost, určitě využijeme služeb CK Go2 i v budoucnosti.

– Pavla V.

Mé dobrodružné cesty…

Magická Indie a Srí Lanka

15 DNÍ – CENA OD 49 890 Kč

Poznejte pravou tvář a kulturu Indie a poklady Cejlonu v jednom.
Poznáme nejbarevnější stát Indie, královský Radžastán. 
V Agře nás navštívíme monumentální Taj Mahal. Ukážeme Vám to nejzajímavější z exotického ostrova Srí Lanka. Vydáme se na safari, navštívíme sloní rezervaci, jeskynní chrám v Dambulle a skalní pevnost Sigiriya.

Poklady Indie a nekonečné pláže Goa

17 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Pobyt plný zážitků spojený s odpočinkem na jedné z nejhezčí indické pláži Agonda v Goa. Projděte se růžovým městem Jaipur, nevynechejte návštěvu zahrad monumentálního Taj Mahal. Nezapomeňte zavítat do sloní vesnice, ve které se můžete přiblížit k těmto největším suchozemským savcům.  

Královská Indie a houseboat a pláže Keraly

11 DNÍ – CENA OD 43 890 Kč

Zážitkový pobyt spojený s odpočinkem v tropickém ráji na plážích v Kerale.
Projděte se růžovým městem Jaipur a poznejte orientální krásu tohoto královského města, navštivte proslulý Taj Mahal.

Radžastán, Váránasí a tropická Kerala

12 DNÍ – CENA OD 42 800 Kč

Zážitkový pobyt spojený s odpočinkem v tropickém ráji na plážích v Kerale.
Projděte se růžovým městem Jaipur a poznejte orientální krásu tohoto královského města, navštivte proslulý Taj Mahal.

To nejlepší z Indie a relax na Goa

12 DNÍ – CENA OD 46 080 Kč

Zájezd plný zážitků, emocí a relaxace, během něhož poznáme OPRAVDOU Indii. Ztratíme se v uličkách růžového města Jaipur, prozkoumáme impozantní pevnost Amber. Ukážeme Vám světoznámý Taj Mahal. Lepší pohled na denní život mystického Váránasí získáme z hladiny řeky Gangy. Na nejkrásnější pláž Agonda vás čeká zasloužený odpočinek.

Dobrodružná Indie

13 DNÍ – CENA OD 16 990 Kč

Jsi mladý dobrodruh a chceš poznat Indii? Připravili jsme okruh Indií plný zážitků a objevování. Bereme single, mladé páry, partu přátel – prostě všechny fajn lidi, kteří milují cestování a nezaleknou se indické dopravy.