Ada Tzoneva

Vaše specialistka na Bali a Indonésii

Více o mně

Jako garant destinace Indonésie se starám hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuji již od malička, kdy jsem střídavě žila v Sofii a Praze. Během studií na Filozofické fakultě UK jsem strávila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích jsem se vydala na osudovou cestu, která mě zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vracím, abych načerpala novou inspiraci a energii na další rok.

Ada Tzoneva

Mé motto

“Indonésie je moje srdcová záležitost už řadu let”.

Ada Tzoneva

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den, chtěly bychom Vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené na Bali. Byl to úžasný zážitek, příroda, památky, kuchyně, lidé. Vše díky Vám bylo bezproblémové, doprava i nádherné ubytování. Také výlety s delegátkou paní Janou byly skvělé, tolik informací o Bali jako od ní bychom z žádného průvodce nevyčetly. Děkujeme i jí za doprovod. Singapur byl zajímavý, úžasné moderní stavby, ale naprostý protiklad Bali, kde byl klid a pohoda. Mějte se hezky. Zdraví

– Jana + Zuzka + Kristýna Kůstková

{

Dobrý večer, dovolená v Indonésii byla pro nás krásným zážitkem. Chtěli bychom pochválit především průvodkyni Janu, která je velmi příjemná, ochotná a milá. Vše řešila v klidu a s nadhledem.Zážitků bylo mnoho,včetně těch neobvyklých.Ubytování bylo velmi pěkné, žádný problém jsme neřešili. Řidiči byli pohodoví a přijeli vždy včas.

– Lenka Čadová

{

Dobrý den paní Tzoneva, dovolenou jsme si opravdu užili a krásných vzpomínek máme spoustu! Vše proběhlo tak jak jsme očekávali, řidiči byli připraveni vždy dle dohody, paní Jana v Ubudu se o nás hezky postarala. Ubytování bylo super, naprosto skvělé pak ty Amertha Villas, kde jsme měli dvoupatrovou vilu s bazénem jen sami pro sebe. Program se nám líbil, bylo to pestré a vhodně poskládané při přejíždění mezi lokalitami, kluci si to užili a bavilo je to. Nakonec jsme z Tanjung Benoa zajeli i na ten raft poblíž Ubudu, jak jste nám původně doporučila, a bylo to opravdu skvělé, stálo to za to.

– rodina Havelkova

{

Dobrý den paní Ado, já jsem byla s dovolenou a se službami vaší cestovní kanceláře naprosto spokojená. Let byl bez problémů, vyzvednutí na letišti klaplo bez potíží, všechny transfery dobře zajištěny, ubytování moc pěkné, delegátka Jana se o nás dobře starala, pomohla když bylo potřeba - např. mě koupila balijskou datovou simku, abych mohla používat překladač i během dne, odeslala pohledy, o výletních místech i životě na Bali nás dobře informovala. Program poznávací ho zájezdu je pěkně sestaven, užili jsme si od všeho, co Bali nabízí. Celkově jsem byla nadšená a byl to pro mě velký a silný zážitek.

– Hana Kratochvílová

{

Dobrý den, děkuji Vám za vše, co jste pro nás udělali, bylo úžasné!! Velmi dobře sestavený program a vzhledem k tomu, že náš program byl bohatý, tak vše klaplo obdivuhodně na jedničku, řidiči přijeli včas, velmi ochotní, průvodkyně úžasné, jak na Bali, tak v Dubaji, hotely skvělé, splnili jste nám prostě to, co jsme si přály, moc děkujeme a přeje Vám hodně úspěchů v další práci.

– Krischkeová , Fialová, Vráblíková, Dufková

{

Dobrý den, děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou na Bali. Opět jsme se nezklamali a byli jsme rádi, že jsme využili Vašich služeb. Moc se nám dovolená líbila, přivezli jsme si spoustu zážitků a dojmů. Procestovali jsme Bali a jediné co nás mrzelo bylo, že nám nezbyl čas na návštěvu okolních ostrovů. Jinak nebylo co vytknout. Ubytování bylo úžasné, služby delegáta také a s řidičem jsme neměli jediný problém, spíš naopak. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů Vaší ck. Přejeme hezký den

– Procházkovi

Mé dobrodružné cesty…

To nejlepší z Bali a Komodo

17 DNÍ – CENA OD 66 300 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

14 DNÍ – CENA OD 42 900 Kč

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.  Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody. Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování. S dětmi si můžete vyzkoušet s surf na poloostrově Bukit.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra

21 DNÍ – CENA OD 81 640 Kč

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských.

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

14 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!

Krásy Bali

13 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.