Petra Lasovská

Vaše specialistka na Japonsko

Více o mně

Během studií jsem propadla cestování. Vše začalo dobrovolnickou stáží v Peru, kde mě učarovala místní kultura a lidé. Zjistit více o jiných zemích jsem se vydala z rámci Evropy, Ameriky, Indonésie a Vietnamu. Rok jsem žila a studovala v Japonsku. Život v zahraničí měl něco do sebe a po dokončení univerzity jsem se vyrazila na roční zkušenou a za prací na Nový Zéland, který jsem procestovala skrz na skrz. Své zkušenosti nyní využívám k tomu, abych pro vás připravila nezapomenutelné zájezdy.

Petra Lasovská

Mé motto

„Jediná cesta, které budeš litovat, je ta, kterou nepodnikneš„.

Petra Lasovská

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Musím říci, že to byla jedna z nejhezčích mojích dovolených. Všechno bylo dobře zorganizované, všechno klaplo. Počasí dobré, ubytování dobré. Honza Drápela naprosto skvělý průvodce. Sympaťák, empatický, trpělivý, fundovaný, přesný, velmi lidský. Trpělivě nám odpovídal na nespočet otázek, vždy byl nápomocen. Sešla se i dobrá parta, všichni byli ukáznění a dochvilní. Prostě všechno OK. A Japonsko není potřeba komentovat - super. Byl to můj životní sen. Díky za hezký zážitek. Ať se Vám daří.

– Zdena Bartoňová

{

V listopadu 2019 jsme absolvovali Velkou cestu Japonskem se skupinou 12 cestovatelů. Nesetkali jsme se s žádným zásadním problémem a celkově hodnotíme vysoko organizaci a průběh zájezdu. Byli jsme nadšeni. Zvláštní poděkování patří průvodci Honzovi Drapelovi za jeho vstřícnost, ochotu a perfektní znalost místního prostředí. Vřele doporučujeme dalším zájemcům.

– Michal a Martina Menclovi

{

S dovolenou v Japonsku jsme byli velmi spokojeni. Všechno fungovalo a celá cesta byla velmi zajímavá. Velký podíl na tom má rozhodně průvodce Honza Drápela. Má znalost prostředí, výborné organizační schopnosti a smysl pro humor, prostě bylo opravdu příjemné s ním trávit čas. Děkujeme za pěknou dovolenou. S pozdravem

– I.M.

{

Zájezd naZájezd do Japonska jsme si moc užili. Poznali jsme velmi zajímavou destinaci. Průvodce Honza byl skvělý, tak jak už jsme na to u GO 2 zvyklí. Počasí nám mimořádně vyšlo, prakticky po celou dobu jsme měli sluníčko. Takže výsledné hodnocení je výborné. Byli jsme opět spokojeni a už se těšíme na další cestu s GO 2. Srí Lanku se velmi vydařil, ubytování bylo moc pěkné a program zájezdu dobře sestaven. Zvláštní poděkování patří paní Věrce, která se o nás starala a o všem nám dávala fundovaný výklad. Jedničku s hvězdičkou zaslouží také tamní šofér, který nás po Srí Lance vozil.

– Eva a Jirka Houškovi

Mé dobrodružné cesty…

Příroda a chrámy Japonska

11 DNÍ – CENA OD 47 890 Kč

Výběr toho nejlepšího z Japonska. Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikkó, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebo potkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima s plovoucí bránou torii. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Japonsko letem světem

7 DNÍ – CENA OD 34 490 Kč

Poznejte neuvěřitelnou a jedinečnou moderní metropoli Tokio, přírodní národní park Hakone s ikonickou sopkou Fudžichrámové město Kamakura s velkou sochou Buddhy. Okouzlující japonské zahrady Rikugien a nejrušnější křižovatku Japonska – Šibuja.

 

Císařský okruh Japonskem

16 DNÍ – CENA OD 81 990 Kč

Začneme uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáme poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočineme v písečných lázních. Zblízka budeme objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáme se na ostrov Mijadžima. Navštívíme jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomeneme dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáme za sněžnými opicemi. V Jokohamě navštívíme přístav budoucnosti Minato Mirai 21, projdeme si světovou metropoli Tokio a podnikneme výlet k hoře Fuji do NP Hakone.

Japonsko aktivně nejen pro mladé

11 DNÍ – CENA OD 44 990 Kč

Speciální zážitkový program pro akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko za jedinečnou cenu! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český průvodce, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav. 

Japonsko pro každého

10 DNÍ – CENA OD 57 490 Kč

Poznejte to nejlepší z Japonska v doprovodu českého průvodce. Cestu zahájíme v rušné metropoli Tokio a projdeme se po chrámové Kamakuře. U majestátní sopky Fudži se vydáme do národního parku Hakone. Historické Kjóto nás uchvátí svými památkami a malebnými uličkami čtvrti Gion s gejšami. Přivítá nás i poklidné chrámové město Nara a Hirošima, kde navštívíme Atomový dóm. Na závěr nás čeká výlet na posvátný ostrov Mijadžima.

Exotické Japonsko a pláže

10 DNÍ – CENA OD 57 490 Kč

Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní (10 nocí).  Dovolenou odstartujete v Tokiu, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.