Tereza vondrová

Vaše specialistka na Zanzibar a Austrálii

Více o mně

Spolu s kolegy Věrkou a Petrem se starám o kompletní přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit Tanzánii a Zanzibar, Austrálii nebo ostrovy Pacifiku. Všechny tyto země mají pro mě jedno společné: přátelští, usměvaví a pohodoví lidé, díky kterým se v cizí zemi cítíte vítání a kteří dokáží svou pohodu na vás brzy přenést. Cestování do exotických zemí je pro mě velkou láskou. Ten pocit, kdy člověk po několika hodinách letu vystoupí z letadla v úplně jiném světě, mě prostě neomrzí…

Tereza Vondrová

Mé motto

“Jedna z nejlepších věcí na cestování je zjištění, jak mnoho dobrých a milých lidí tam venku je.”

Tereza Vondrová (citát: Edith Wharton)

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala Vaší CK GO2 za realizaci naší překrásné dovolené. ( Již třetí s Vaší CK ). Nejprve se mě věnovala paní Lucie Jonášová, které děkuji za výborné typy a doporučení na ostrově Zanzibar. V závěru příprav jsem komunikovala s paní Nikolou Mačugovou , které moc děkuji za trpělivost a ochotu neustále odpovídat na moje otázky, způsobené obavami a strachem, jak naše plánovaní dopadne. Navzdory této složité době, změnám odletů , příletů, hotelu ….. jsme od února naplánovanou dovolenou uskutečnili 🙂 🙂 a koncem října odcestovali do ráje na ostrov Zanzibar , kde jsme nabrali sílu a pozitivní energii. Nakonec a naštěstí vše proběhlo naprosto bez problémů, k naší veliké spokojenosti!!!!!! MOC DĚKUJI a věřte mi, že už teď mám plány a sny , které v budoucnu ráda uskutečním s Vámi.

– R. L.

{

Musím říct, že jsem před odjezdem trochu řešila své rozhodnutí, že pojedeme na dovolenou s cestovní kanceláří. Jsme zvyklí cestovat samostatně, být nezávislí a jezdit tam, kde nás to zajímá, ale bylo to dobré rozhodnutí. Připravený program byl vyvážený a zajímavý, průvodci milí a ochotní, Tanzánie nádherná. Překvapením byly také hotely, protože jsem čekala nižší standard a vámi zvolené hotely byly ve všech ohledech výborné. Na Zanzibaru jsme si domluvili ještě výlety fakultativně, ale s vaším zástupcem a i tam bylo vše v pořádku. Dalším příjemným benefitem bylo, že naše malá skupinka vytvořila velmi rychle partu a dovolenou jsme trávili víceméně společně. Tedy uznání a poděkování CK i Vám osobně. Na příští rok již domlouváme další dovolenou, dost možná i ve stejné sestavě. Hezký den a hodně stejně spokojených zákazníků. 🙂

– J. Rákosníková, leden 2021

{

Dobrý den, tak jsme se včera v pořádku a zdrávi vrátili ze Zanzibaru. Celá cesta proběhla bez problémů. Za všechno moc děkujeme a zcela jistě budeme služeb vaší CK využívat i nadále.

 pan Petr, prosinec 2020

{

V Tanzanii a na Zanzibaru se nám líbilo opravdu velice moc! Vízum nám vystavili Žádné potíže s nařízeními po cestě tam ani zpět jsme neměli. Cestu jsme si opravdu naplno vychutnali! Na další cestě bychom uvažovali určitě zase o národních parcích, a to i v Keni, co myslíte? Co se týče ubytování, tak naprosto největší zážitek jsme měli ze stanového kempu, kde jsme byli dvě noci. Bylo to prostě dokonalé po všech stránkách, včetně jídla, jak servírování (bylo znát umění vrcholové gastronomie, které bych v africké džungli opravdu nečekala ani nepožadovala), tak pestrosti jídla sebou (polední balíček). Všichni nám doslova chtěli splnit, co nám na očích vidí. Cestování džípem bylo naprosto komfortní. Opravdu, nepřeháním. Ani po celém dni v autě jsme se necítili unavení. Celkem jsme najeli v džípu 400 km. A musím říct, že auto je pro 3 osoby úplně akorát. Další tři nám vůbec nechyběli. Dost často jsme si různě přesedali, nebo stáli, i na sedačkách, bylo to velmi zábavné, poučné a mnohdy až dechberoucí. Zažili jsme mnohokrát věci, které by nás nikdy ani nenapadly. Řidič džípu, který nás tři dny provázel hovořil čtyřmi světovými jazyky a o zvířatech věděl všechno. Hotel Neptune na východním pobřeží stál za to, protože byl více "přírodní". Vilky v bohatě zelené zahradě. Lehátka na pláži v bujné vegetaci. Asi tam více prší, ale i to se nám moc líbí. Zažili jsme déšt jenom jednou a byl úžasný, teplý, byl to příjemný zážitek.

paní Šťastná, prosinec 2020

{

Dovolená byla úžasná, jsem nadšená a plánuji už další cestu. Možná bych doporučila variantu i se Serengeti na úkor Zanzibaru, anebo i s ním, jak by kdo chtěl. Ubytování bylo výborné vždy, obzvláště ty dvě noci ve "stanech". Personál v hotelích byl perfektní a průvodci, ti se mi líbili asi nejvíce! Velmi vstřícní, komunikativní a příjemní! Pláže u hotelu na Zanzibaru byly krásné, já jsem bazénový plavací typ, tak jsem si přišla na své! Výborné jídlo, pivo nemělo chybu! Spolucestující bezva, bavili jsme se výborně každý večer! Dovolenou určitě všem doporučím!!!

 Ing. Opravilová, leden 2021