O nás | Travel Akademie

O Travel Akademii

Seznamte se s našim unikátním konceptem

          Travel Akademie vychází ze záliby v cestování, poznávání a sdílení zážitků. Zároveň je to možnost, jak najít svůj „dream job“ a vydělat si na další cesty.

Travel Akademie propojuje zkušenosti těch, kteří milují cestování, s potřebami lidí, kteří se na cestu do neznáma teprve chystají. Nezáleží, zda je to Evropa nebo exotika. Je jedno, zda jsi zkušený cestovatel nebo jedeš někam poprvé. Travel Akademie je o sdílení informací a zkušeností.

Co v Travel Akademii najdete

V Travel Akademii věříme, že bez správných informací je mnohem těžší dobře cestovat. Abychom vám ulehčili práci, máme pro vás krátká videa, zábavné články, fotoreportáže, návody od A do Z na cokoli, co vás napadne. Zajímavosti z destinací a třeba i lokální kulinářské recepty. Vše je v češtině a obsah průběžně rozšiřujeme tak, abyste nemuseli opakovat cizí chyby za své peníze.

Travel Akademie vám umožní zdarma využít zkušeností více než 3500 cestovatelů, kteří každý rok vyráží z Česka do různých koutů planety. Je to rozcestník a kompas pro všechny cestovatele, kteří hledají čisté a ověřené informace na jednom místě. Už žádné pročítání stovek webů a příspěvků na cestovatelských fórech. S Travel Akademií se hravě vyhnete metodě pokus-omyl.

Přidej se k nám

Travel Akademie je zároveň klíčem k tomu, jak si i VY si můžete vydělat peníze na cestování, být zaměstnán sám na sebe, nevázat se. Veškeré informace naleznete v sekci Spolupráce.

Vycházíme z toho, že ačkoliv ta nejlepší místa si každý cestovatel musí objevit a zažít sám, existuje celá řada věcí, které mohou cestování ulehčit. Od toho je tady vaše TRAVEL AKADEMIE.

Naši partneři