Tomáš Machálek

Váš specialista na Nový Zéland

Více o mně

Na Novém Zélandu jsem strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Mé srdce si získala zejména oblast Central Otago díky jedinečné krajině a nádherným vinicím. Miluju trilogii Pán prstenů, která se na Novém Zélandu natáčela a osobně jsem navštívil spoustu filmových lokací. Podíval jsem se také na pacifické ostrovy Vanuatu a Nová Kaledonie a procestoval Thajsko, Vietnam a Kambodžu. Během studií cestovního ruchu na vysoké škole jsem pracoval v Bulharsku, Turecku, Černé Hoře a Řecku. Zajímám se o divadlo, film a cestování.

Tomáš Machálek

Mé motto

“Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže.”

Tomáš Machálek (citován J.R.R. Tolkien)

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dobrý den, Děkuji za přivítání Nový Zéland je krásný a užili jsme si to parádně. Chtěl bych vám poděkovat za organizaci půjčení auta, vše probíhalo bez komplikací a auto nám lehce půjčili i při navrácení nebyl problém. V budoucnu plánujeme u Austrálii tak je možné že i na této cestě vás poprosím o nabídku. S pozdravem

– Ondra

{

Dobrý večer pane Machálku, děkujeme za přivítání. S celou naší dovolenou od vás jsme velice spokojeni. Vše bylo perfektně naplánované a zařízené. Ubytování bylo v mnoha případech nad naše očekávání. Skvělá byla i možnost výběru denních aktivit. Chápu váš zájem o naše připomínky pro vylepšení vašich služeb, avšak žádná negativa nenajdeme. Velice děkujeme za báječnou dovolenou a rádi vás doporučíme dál.

– Klára Juklová

{

Dobrý den pane Machálek, Tak jak bylo domluveno zasílám krátký feed back ohledně naši dovolené na NZ. Dovolená se nám moc líbila, přesto že počasí bylo chladnější, než jsem očekávali. Celé tři týdny proběhly bez jakýchkoliv komplikací a potíží. Moc Vám děkujeme za dobře zpracovaný program a organizaci zájezdu. S pozdravem

– Martina Vondra

{

Dobrý den, Dovolená byla opravdu krásná. Nový Zéland je jedna velká přírodní krása. Viděli jsme toho tolik, že ještě teď vstřebáváme zážitky. Vše co jsme měli domluveno předem proběhlo naprosto v pořádku a ostatní také. Stihli jsme celkem vše kromě národního parku Fiordland což nás trochu mrzí, ale alespoň máme důvod se tam vrátit. Jediné co bych lidem z Nového Zélandu vytkla je jejich netolerantnost při řízení hlavně mladých žen. Ukazování různých sprostých posunků někdy opravdu není na místě. Děkujeme za Váš čas a rady před naší cestou.

– S pozdravem Barbora S.

Mé dobrodružné cesty…

Zájezd Novozélandskou přírodou

23 DNÍ – CENA OD 89 990 Kč

Pečlivě sestavený individuální zájezd (bez průvodce, sami řídíte své auto) za krásami Nového Zélandu. Navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů. Na Severním ostrově uvidíte sopky, mohutné stromy kauri, gejzíry, krásné pláže, vykoupete se v termálních pramenech, seznámíte se s maorskou kulturou, absolvujete vycházky a túry (podle svých schopností). Jižní ostrov zase nabídne malebné i dramatické pobřeží.

Nový Zéland - Pán prstenů

21 DNÍ – CENA OD 23 490 Kč

Viděli jste slavné trilogie Pán prstenů a Hobit a říkali jste si, že se na ta překrásná místa musíte podívat? Pak jsme pro Vás připravili ten nejideálnější zájezd – cestu po stopách Pána prstenů. Vybrali jsme nejen ty nejslavnější filmové lokace, ale i místa, kde se části filmů natáčeli, a o kterých mnoho lidí ani neví! Vydejte se s naším itinerářem autem nebo karavanem po obou ostrovech Nového Zélandu a poznejte místní unikátní a dosud v mnoha místech nespoutanou přírodu.

Zájezd To nejlepší z Nového Zélandu

14 DNÍ – CENA OD 68 990 Kč

Během dvou týdnů budete mít možnost poznat novozélandskou okouzlující atmosféru a jedinečné přírodní scenérie. Nový Zéland je zemí nedotčené přírody, kde najdete širokou škálu fauny i flóry. 

Nový Zéland pro každého

17 DNÍ – CENA OD 92 890 Kč

To nejlepší z Nového Zélandu s místním, česky hovořícím licencovaným průvodcem. Začneme v kosmopolitním městě Auckland. Vydáme se na pláže poloostrova Coromandel. Prozkoumáme geotermální pole Te Puia s mnoha gejzíry a horkými prameny. Vydáme se k sopkám Národního parku Tongariro. Vyzkoušíme novozélandské víno v Marlborough. Spatříme ledovce Fox a Franz Josef.  Vrcholem zájezdu bude plavba po nejkrásnějším fjordu Milford Sound v Národním parku Fiordland

Nový Zéland aktivně pro mladé

19 DNÍ – CENA OD 63 500 Kč

Tento zájezd je v naší nabídce jedinečný – obsahuje totiž nejvíce venkovních aktivit, chození a outdoorového pobytu v přírodě ze všech našich zájezdů. Věřte, že zájezd je vhodný pro všechny věkové skupiny, ale vzhledem k charakteru bydlení je zaměřený spíše na “mladé duchem” 🙂