Velká indonéská cesta – Bali, Komodo a Sumatra

O mé dobrodružné cestě do Indonésie

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země.

Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.

Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Během dvou dnů se budeme plavit soukromou lodí podél komodských ostrovů. Uvidíme největšího ještěra na Zemi – varana komodského, zašnochlujeme si nad barevnými korálovými útesy a pokud budeme mít štěstí, tak uvidíme i manty královské.

Poté se opět přesuneme na Bali, odkud na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských. Podnikneme dvoudenní výlet do džungle a na závěr navštívíme slony ve vesnici TangkahanZájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Top zážitky

Ada Tzoneva

Specialistka na Indonésii a Bali

Plavba tradiční lodí jukung na Bali

Ubud a Opičí prales

Severní pobřeží Amed

Jelení ostrov a šnorchlování

Komodský drak

NP Komodo a Rinča

Flores a Sumatra

Koloniální město Medan

Orangutani ve volné přírodě

Sumatra

Rýžová pole na Bali

Komodský drak

Skvělé šnorchlování

Pozorování orangutanů v přírodě

Mapa zájezdu

obsahuje

 • kvalitní 3-4 hvězdičkové hotely včetně snídaní
 • služby českého místního průvodce po celou dobu programu v Indonésii
 • kompletní doprava dle programu
 • mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
 • vnitrostátní přelety Bali – Flores – Bali a Bali – Sumatra
 • výlet lodí k Jelenímu ostrovu
 • výlet lodí po řece Telaga Waja
 • plavba privátní lodí na Komodu
 • plná penze během plavby lodí na ostrovech Komodo a výletu do džungle na Sumatře
 • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • vstupy do památek (cca Rp 350.000/osoba na Bali a Rp 450.000/osoba/den v NP Komodo)
 • ostatní stravování
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • ostatní aktivity a fakultativní výlety mimo program

Poznámky

Mezinárodní letenka v nejnižší knihovací třídě, změna programu vyhrazena. Min.počet osob: 6.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Luxusní a zážitková dovolená na Bali, říjen 2019

Dobrý den,
Chtěli jsme Vám s manželem moc a moc poděkovat. Dovolená byla naprosto úžasná. Vše bylo skvěle zorganizováno, hotely a služby v nich byly top (skutečně neočekávaně skvělé). Řidič, pan „Black“, jak si nechal říkat, byl neskutečně milý, ochotný a zdatný v jejich provozu.
Den strávený s delegátkou, slečnou Marcelou, byl snad nejlepším dnem z celého pobytu. Viděli jsem více, než jsme mohli doufat, a přesto jsme si skvěle odpočinuli. Jedním slovem JEDINEČNÉ.
Moc Vám děkujeme, a pokud budeme někam opět cestovat, pak jedině s Vaší kanceláří.
Prouzová

Cena od:

81 640 Kč

Termín:

Říj – Lis 2021 +

Délka: 

21 dní

Typ:

Poznávací

Další dobrodružné cesty do Indonésie…

To nejlepší z Bali a Komodo

17 DNÍ – CENA OD 66 300 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

14 DNÍ – CENA OD 42 900 Kč

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.  Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody. Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování. S dětmi si můžete vyzkoušet s surf na poloostrově Bukit.

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

14 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Krásy Bali

13 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!