To nejlepší z Bali a Komodo

O mé dobrodružné cestě do Indonésie

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. 

Společně s naším českým průvodcem, který zde dlouhodobě žije, se vypravíme prozkoumat místní tradice, chrámy a přírodní památky ostrova a během volného programu budeme odpočívat na místních písečných plážích. 

Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Top zážitky

Ada Tzoneva

Specialista na Indonésii a Bali

Plavba tradiční lodí jukung na Bali

Ubud a Opičí prales

Severní pobřeží Amed

Jelení ostrov a šnorchlování

Komodský drak

NP Komodo a Rinča

Šnorchlování s mantami

Korálové útesy

Komodo

Ubud na Bali

Komodský drak

Skvělé šnorchlování

Kvalitní ubytování

Mapa zájezdu

 obsahuje

 • kvalitní 3-4 hvězdičkové hotely včetně snídaní
 • služby českého místního průvodce po celou dobu programu v Indonésii
 • kompletní doprava dle programu
 • mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
 • vnitrostátní přelet Bali – Flores – Bali
 • výlet lodí k Jelenímu ostrovu
 • výlet lodí po řece Telaga Waja
 • plavba privátní lodí na Komodu
 • plná penze během plavby lodí na ostrovech Komodo
 • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • vstupy do památek (cca Rp 350.000/osoba na Bali a Rp 450.000/osoba/den v NP Komodo)
 • ostatní stravování
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • ostatní aktivity a fakultativní výlety mimo program

Poznámky

Červnový a srpnový termín cena od 70 800 Kč/os.
Mezinárodní letenka v nejnižší knihovací třídě, změna programu vyhrazena. Všechny hotely jsou kvality 3,5 hvězd, možnost doplatku ubytování 4 nebo 5 hvězd.
Cena je kalkulovaná na min.6 osob.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Bali a Komodo 2016

Dobrý den paní Ado,
ještě jednou děkujeme za dokonale zorganizovanou dovolenou na Bali a Komodu. Měl jsem trochu obavy, přeci je to trochu daleko a jiná kultura. Ale s Vaší dokonalou organisací, načasováním, výběrem hotelů a aktivit, které jsme podnikli bych s Vámi jel kdykoliv znovu. Všem určitě doporučte, stejně jako nám, výlet na Komodo Islands. Asi jeden z nejkrásnějších zážitků, co jsme zatím zažili. Varani, nádherné potápění, korály, podmořský život a hlavně báječný pobyt na domorodé lodi „all inclusive“. Prostě super. Všude milí a usměvaví lidé.
Nevěřil, jsem, že všechno může takhle dokonale klapnout, bez jakékoliv improvizace, vše bylo tak, jak jsme naplánovali. Užasné, děkuji, a jestli někdy pojedeme do destinací, na které se specialisujete, pojedeme určite už jen s Vámi. Ať se Vám daří, byla to radost.
J.F.

Cena od:

66 300 Kč

Termín:

Červenec 2021 +

Délka: 

17 dní

Typ:

Poznávací

Další dobrodružné cesty do Indonésie…

Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

14 DNÍ – CENA OD 42 900 Kč

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.  Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody. Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování. S dětmi si můžete vyzkoušet s surf na poloostrově Bukit.

Krásy Bali

13 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra

21 DNÍ – CENA OD 81 640 Kč

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských.

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

14 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!