Krásy Bali

O mé dobrodružné cestě do Indonésie

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali.

Společně s naším českým průvodcem, který zde dlouhodobě žije, se vypravíme prozkoumat místní tradice, chrámy a přírodní památky ostrova a během volného programu budeme odpočívat na místních písečných plážích.

Navštívíme vodní chrámy u jezera Bratan s blízkými vodopády. Zažijeme šnorchlování nad neporušenými korály na Jelením ostrově a zájezd okořeníme výletem na lodích po řece Telaga Waja, která pramení na úpatí sopky Agung. Sestoupíme do Údolí královen, kde můžeme obdivovat majestátní sochy vytesané přímo do skal, navštívíme místní lázně Tirta Empul a projdeme se v rýžových polích. Společně se podíváme i do tajemných zákoutí kulturního a uměleckého centra ostrova – města Ubud, ležícího pod sopkami Agung a Batur.

Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích.

Top zážitky

Ada Tzoneva

Specialistka na Bali a Indonésii

Pláže Bali

Uluwatu útesy

Ubud

Jelení ostrov

Chrám Ulun Danu

Údolí královen

Opičí prales

Rýžová políčka

Krásy Bali

Ubud

Ubytování

Skvělé plavání

Balijská kultura

 obsahuje

 • kvalitní 3-4 hvězdičkové hotely včetně snídaní
 • služby českého místního průvodce po celou dobu programu v Indonésii
 • kompletní doprava dle programu, transfery
 • mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
 • výlet lodí k Jelenímu ostrovu
 • výlet lodí po řece Telaga Waja
 • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • vstupy do památek (cca Rp 350.000/osoba)
 • ostatní stravování
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • ostatní aktivity a fakultativní výlety mimo program

Poznámky

Červnový a srpnový termín cena od 53 350 Kč/os (hlavní sezóna).
Mezinárodní letenka v nejnižší knihovací třídě, změna programu vyhrazena.
Cena při obsazení pokoje 2 osoby. Všechny hotely jsou kvality 3,5 hvězdiček, možnost doplatku ubytování 4 nebo 5 hvězdiček.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Poznávácí zájezd krásy Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, březen 2019

Dobrý den pani Tzoneva,
zájezd s českým průvodcem na Bali se opravdu vydařil. Ubytování bylo super ve všech destinacích. Skladba poznávacího zájezdu byla vybrána přímo skvěle. Nemůže se nic vylepšit. Velký zážitek byl sjezd na raftech, návštěva opičího pralesa, plavba lodí na Jelení ostrov a další a další. Prostě „ Super.“ Zároveň musíme vyzdvihnout profesionální pohodový přístup naší průvodkyně Marcely, její informace a postřehy ze života na Bali, ochota nám ve všem pomoci a tím nám tento pobyt maximálně zpříjemnit. V neposlední řadě hodnotíme kladně i řidičské umění Ketuta. Dále nás potěšilo předání narozeninového dortu od GO2, to opravdu potěší. Děkujeme za Vaše služby a všem co se rozhodují navštívit Bali jednoznačně doporučujeme.
Hana Barcalová a Hana Váňová

Cena od:

42 990 Kč

Termín:

Červen 2021+

Délka: 

13 dní

Typ:

Poznávací

Další dobrodružné cesty do Indonésie…

To nejlepší z Bali a Komodo

17 DNÍ – CENA OD 66 300 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

14 DNÍ – CENA OD 42 900 Kč

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.  Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody. Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování. S dětmi si můžete vyzkoušet s surf na poloostrově Bukit.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra

21 DNÍ – CENA OD 81 640 Kč

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských.

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

14 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!