Kouzlo Bali a Jelení ostrov

O mé dobrodružné cestě do Indonésie

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci?

Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu.

Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Top zážitky

Ada Tzoneva

Specialistka na Bali a Indonésii

Pláže Bali

Uluwatu útesy

Ubud

Jelení ostrov

Vodopád Munduk

Relax v Amedu

Opičí prales

Rýžová políčka

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

Ubud

Rýžový políčka Tegalalang

Skvělé plavání

Ubytování

 obsahuje

  • kvalitní 3-4 hvězdičkové hotely včetně snídaní
  • česky hovořící delegát k dispozici 24/7
  • česky hovořící průvodce dle programu
  • přejezdy mezi destinacemi formou poznávácího výletu
  • mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky
  • kompletní doprava dle programu, transfery
  • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • ostatní stravování
  • pojištění léčebných výloh a storna
  • vstupy a poplatky do chrámů a parků, ostatní aktivity a fakultativní výlety

Poznámky

Mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky v nejnižší knihovací třídě, při obsazení pokoje 2 osobami.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červen 2016

Dobrý den paní Tzoneva,
byla jste rychlejší než já. I přes své vytížení jsem si našel čas a jdu osobně poděkovat. Připravila jste nám skvělou dovolenou, perfektně naplánováno do nejmenšího detailu. Že jsem z principu škudlil tak tady musím říci, že jsme měl pocit dobře vynaložených financí. Perfektní práce děkuji za Váš osobní přístup a budu všude doporučovat. Manželka už plánuje další cestu, tentokráte jen pro nás dva. Všude maximální spokojenost hotely, místa lidi prostě perfektní a skutečně jsem si odpočinul.
Děkuji. S přáním pěkného dne rodina Caklových

Cena od:

38 980 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

14 dní

Typ:

Individuální

Další dobrodružné cesty do Indonésie…

To nejlepší z Bali a Komodo

17 DNÍ – CENA OD 66 300 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

14 DNÍ – CENA OD 42 900 Kč

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.  Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody. Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování. S dětmi si můžete vyzkoušet s surf na poloostrově Bukit.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra

21 DNÍ – CENA OD 81 640 Kč

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských.

Krásy Bali

13 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!