Dobrodružná dovolená na Bali s dětmi

O mé dobrodružné cestě do Indonésie

Výlet na Bali pro rodiny, které mají rády dobrodružství, ale zároveň si chtějí odpočinout.

Začnete ve vnitrozemí ostrova, kde dětí mohou poprvé vidět opičky v místních chrámech, zatímco Vy si budete užívat krásu místní přírody a výhledy na rýžová pole. Poté budete pokračovat na sever do Národního parku Taman Nasional Bali Barat.

Čeká Vás výlet lodí k Jelenímu ostrovu a nejlepší šnorchlování, kde pod hladinou vody uvidíte mnoho rybiček a dosud neporušený a mnohobarevný barevný korálový útes. Posléze se přesunete na západní pobřeží, kde si můžete vyzkoušet s dětmi surf nebo si zahrát na mořské piráty během plavby lodí jukung podél poloostrova Bukit.

A na závěr jsme pro Vás přichystali ubytování v moderní čtvrti Canggu v luxusní vile s bazénem.

Top zážitky

Ada Tzoneva

Specialistka na Bali a Indonésii

Luxusní privátní vila s bazénem

Výlet s českým průvodcem

Jelení ostrov

Moderní čtvrť Canggu a výlet lodí jukung

Relaxace na písečných plážích

Ptačí a Motýlí park

Dovolená na Bali s dětmi

Opičky v Ubudu

Ubytování

Skvělé plavání

Jelení ostrov

 obsahuje

  • kvalitní 3 hvězdičkové hotely včetně snídaní a soukromá luxusní vila s bazénem
  • česky hovořící delegát k dispozici 24/7
  • jednodenní výlet s českým průvodcem
  • mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky (v nejnižší knihovací třídě)
  • kompletní doprava dle programu, transfery z/na letiště
  • rafting na řece Telaga Waja a výlet lodí jukung
  • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • ostatní stravování (oběd, večeře)
  • pojištění léčebných výloh a storna
  • vstupy a poplatky do chrámů a parků, ostatní aktivity a fakultativní výlety

Poznámky

Ubud ubytování – ubytování v hotelu, který je naproti Opičího lesa, daleko od hlavní silnici. Má dva velké bazény (každý s mělčinou vhodný i pro menší děti). To vše je záruka klidného pobytu. Navíc zde budete mít skvělé snídaně, které si každý den vybere. Za příplatek je možné zajistit velký rodinný pokoj s dvěma oddělenými ložnicemi. Nedaleko jsou restaurace a obchody s místními řemeslnými výrobky.
Canggu ubytování – luxusní soukromá vila s bazénem, která Vám zaručí naprosté soukromí a nikým nerušený klid s výhledem na rýžová pole. Dvě samostatné oddělené ložnice vedle sebe, každá s vlastní koupelnou, velký otevřený obývací pokoj. Pro rodiny s menšími dětmi je zde možnost zapůjčení vysoké dětské židličky, dětské postýlky s moskytiérou a samozřejmostí je i ohrádka kolem bazénu.
Bonus navíc: možnost hlídání dětí (za poplatek).
Cena platí při obsazenosti 2 dospělými osobami a 2 dětmi (0-12 let). Děti platí letenky a ostatní ceny dle věku.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Poznávácí zájezd krásy Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, březen 2019

Dobrý den pani Tzoneva,
zájezd s českým průvodcem na Bali se opravdu vydařil. Ubytování bylo super ve všech destinacích. Skladba poznávacího zájezdu byla vybrána přímo skvěle. Nemůže se nic vylepšit. Velký zážitek byl sjezd na raftech, návštěva opičího pralesa, plavba lodí na Jelení ostrov a další a další. Prostě „ Super.“ Zároveň musíme vyzdvihnout profesionální pohodový přístup naší průvodkyně Marcely, její informace a postřehy ze života na Bali, ochota nám ve všem pomoci a tím nám tento pobyt maximálně zpříjemnit. V neposlední řadě hodnotíme kladně i řidičské umění Ketuta. Dále nás potěšilo předání narozeninového dortu od GO2, to opravdu potěší. Děkujeme za Vaše služby a všem co se rozhodují navštívit Bali jednoznačně doporučujeme.
Hana Barcalová a Hana Váňová

Cena od:

42 900 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

14 dní

Typ:

Individuální

Další dobrodružné cesty do Indonésie…

To nejlepší z Bali a Komodo

17 DNÍ – CENA OD 66 300 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali a soukromou plavbu v Národním parku Komodo. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinuli na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

Krásy Bali

13 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Připravili jsme pro Vás zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali. Zájezd je skvělou kombinaci poznávání a relaxu a je určen všem, kteří chtějí poznat Bali, ale zároveň si i odpočinout na místních plážích. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra

21 DNÍ – CENA OD 81 640 Kč

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Nejprve se na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, tradicemi a přírodními památkami a taktéž si odpočineme na severních a jižních písečných plážích.Poté budeme pokračovat na ostrov Flores, odkud vyplouvá naše loď směr Národní park Komodo. Na závěr dovolené poletíme na ostrov Sumatra. Ten je domovem orangutanů a slonů sumaterských.

Kouzlo Bali a Jelení ostrov

14 DNÍ – CENA OD 38 980 Kč

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Připravili jsme pro Vás skutečnou cestovatelskou lahůdku. Kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrovu. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Bali aktivně pro mladé

14 DNÍ – CENA OD 32 900 Kč

Dny nabité aktivitami a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s naším českým průvodcem, který na Bali dlouhodobě žije. Ubytování zajištěno v pohodlných hotelech a hostelech se soukromou koupelnou a každodenní čerstvou balijskou snídaní. Vyzkoušet musíte lokální SPA a balijské masáže! Vaše zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně si vychutnáte chvíle, na které jen tak nezapomenete!