Vilamendhoo Island Resort ****

O mé dovolené na Maledivách

Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Vilamendhoo island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

Top zážitky

Věrka Kusá

Odbornice na Srí Lanku a Maledivy

7 dní/10 nocí

Stravování: All Inclusive

Plážová vila

Doprava do resortu: hydroplán 25 minut

Široká nabídka zábavy

Skvělé koupání

Vilamendhoo Island Resort

Obsahuje

  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Popis oblasti
  • Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.
Popis hotelu
  • Vilamendhoo island resort sestává z ubytování ve vilkách na pevnině a nad vodou. Plážové vily s jacuzzi a vodní vily s jacuzzi jsou určeny pouze pro dospělé. V resortu jsou 4 restaurace, 4 bary a široká nabídka pozemních a vodních sportů. Korálové útesy jsou po obou stranách resortu, na severní straně pouze několik metrů od pláže. Z resortu se můžete vydat na výlet za šnorchlováním s mantami nebo žralokem velrybím.
Zábava
  • šnorchlování, potápění, 2 bazény, osvětlený tenisový kurt, volejbal, badminton, stolní tenis, petangue, půjčovna kol, fotbalové hřiště, rybaření, fitness, dětské hřiště a vnitřní herna, biliár, šipky, stolní hry, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, plavby při západu slunce, výlety za žraloky velrybími, mantami, želvami, knihovna, kulturní večery, disco, SPA, obchod se suvenýry a se šperky, internet café, WiFi zdarma
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Maledivy, březen 2019

Ještě jednou chceme poděkovat za skvěle naplánovanou a zorganizovanou dovolenou. Celou dobu plánování jste vždy mile a ochotně vyšla vstříc našim požadavkům a podařilo se Vám více než naplnit naše očekávání. Samotný pobyt na Furaveri byla pohádka s dechberoucím prostředím, skvělým jídlem, servisem a navíc s liduprázdnou pláží. CK GO2 doporučujeme všem přátelům a známým, těšíme se s Vaší cestovkou na další dovolenou a přejeme spokojené klienty.
Saunierovi

Cena od:

53 410 Kč

Termín:

Celoročně

Délka:

10 dní

Typ:

Pobytový

Další cesty na Maledivy…

Paradise Island Resort 4*

10 DNÍ – CENA OD 40 210 Kč

Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem. Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času.

Sun island resort 4*+

10 DNÍ – CENA OD 37 530 Kč

Sun island resort lze doporučit všem, kteří kromě relaxu na bělostných plážích očekávají od exotické dovolené i nepřeberné množství nejrůznějších forem zábavy a aktivit. Potápěčské lokality nacházející se v okolí resortu patří k těm nejlepším z celých Malediv. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých neškodných žraloků.

Biyadhoo Island Resort ***

10 DNÍ – CENA OD 35 110 Kč

Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.