Zájezd Maledivy – Paradise island resort 4* | Travel Akademie

Paradise island resort 4*

O mé dovolené na Maledivách

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Paradise island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem. Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času.

Paradise Island resort se nachází na atolu Severní Malé na ostrově o rozměch 1000×230 metrů. Výhodou Paradise Island resortu je doprava z letiště rychlolodí, která zkracuje čekací doby na navazující transfer při příletu a odletu na minimum.

Top zážitky

Věrka Kusá

Odbornice na Srí Lanku a Maledivy

Písečná pláž leží přímo u hotelu

Písečná pláž leží přímo u hotelu

Resort pro páry i rodiny s dětmi

Transfer pouze 20 minut z letiště

Široká nabídka aktivit

Větší resort se skvělým servisem

Bohatý podmořský život

Bělostné pláže 

Paradise Island Resort 4*

obsahuje

  • Ubytování s polopenzí na 10 dní/ 7 nocí, mezinárodní letenku vč. tax, transfer z letiště Malé do resortu a zpět, služby českého delegáta, pojištění úpadku CK.
popis hotelu
  • Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času. Paradise Island resort se nachází na atolu Severní Malé na ostrově o rozměch 1000×230 metrů. Výhodou Paradise Island resortu je doprava z letiště rychlolodí, která zkracuje čekací doby na navazující transfer při příletu a odletu na minimum.

sport

  • Šnorchlování, potápění, volejbal, squash, tělocvična, windsurfing, parasailing, jet-ski, tenis, stolní tenis, badminton, kulečník, jízda na banánu, kanoistika, plavba na katamaránu, rybolov a noční rybolov, výlety do Malé a na blízké ostrovy
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Maledivy, Royal island resort 5*, prosinec 2020

Dobrý den paní Kusá,
potvrzujeme, že jsme včera dorazili podle plánu, všechno proběhlo na 100%.
Moc děkujeme za zajištění naší krásné dovolené, vaše doporučení i organizace byly perfektní a jsme moc spokojení. Už se těšíme na příští dovolenou s vámi (máme už delší dobu v plánu Vietnam, Srí Lanku, Kambodžu, Thajsko).
Přejeme vám hodně zdraví, štěstí a pozitivní energie do příštího roku, hlavně veselého Silvestra.
Hezký den
Karel, Šárka a Tereza Vinklerovi

Cena od:

40 210 Kč

Termín:

Celoročně

Délka:

10 dní

Typ:

Pobytový

Další cesty na Maledivy…

Vilamendhoo island resort ****

10 DNÍ – CENA OD 53 410 Kč

Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.

Sun island resort 4*+

10 DNÍ – CENA OD 37 530 Kč

Sun island resort lze doporučit všem, kteří kromě relaxu na bělostných plážích očekávají od exotické dovolené i nepřeberné množství nejrůznějších forem zábavy a aktivit. Potápěčské lokality nacházející se v okolí resortu patří k těm nejlepším z celých Malediv. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých neškodných žraloků.

Biyadhoo Island Resort ***

10 DNÍ – CENA OD 35 110 Kč

Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.