Sun island resort 4*+

O mé dovolené na Maledivách

Sun island resort lze doporučit všem, kteří kromě relaxu na bělostných plážích očekávají od exotické dovolené i nepřeberné množství nejrůznějších forem zábavy a aktivit. Potápěčské lokality nacházející se v okolí resortu patří k těm nejlepším z celých Malediv. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých neškodných žraloků.

Sun Island resort je jedním z největších na Maledivách. Nachází se na atolu Jižní Ari a rozměr ostrova je 1600×450 metrů. Sun Island resort nabízí ubytování v 362 plážových bungalovech, v 64 vodních bungalovech a 4 prezidentských vodních suitách. Plážové bungalovy jsou rozmístěné podél pláží ve stínu kokosových palem. Vodní bungalovy jsou postavené na kůlech několik desítek centimetrů nad vodní hladinou klidné laguny a mají výhled na východní nebo západní stranu a přímý vstup do vody.

 

Top zážitky

Věrka Kusá

Odbornice na Srí Lanku a Maledivy

Písečná pláž leží přímo u hotelu

Resort pro páry i rodiny s dětmi

Transfer letadlem a lodí 35 minut od letiště

Široká nabídka aktivit

Pozorování rejnoků u pláže

Polopenze v ceně

Bazén

Sun Island Resort

Obsahuje

  • ubytování s polopenzí, mezinárodní letenku vč. tax, transfer z letiště Malé do resortu a zpět, služby českého delegáta, pojištění úpadku CK. Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém bungalovu standard s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.
Popis oblasti
  • Sun island resort leží na velkém ostrově a nabízí kromě exotické dovolené ještě nepřeberné množství zábavy a aktivit. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých žraloků. V okolí resortu se nachází pěkné potapěčské lokality, které patří k nejlepším z celých Malediv. Sun island resort leží na atolu Jižní Ari a patří k největším resortům na Maledivách. Rozměr ostrova je 1600×450 metrů.
Popis hotelu
  • Sun island resort nabízí ubytování v 362 plážových bungalovech, v 64 vodních bungalovech a 4 prezidentských vodních suitách. Plážové bungalovy jsou rozmístěné podél pláží ve stínu kokosových palem. Vodní bungalovy jsou postavené na kůlech několik desítek centimetrů nad vodní hladinou klidné laguny a mají výhled na východní nebo západní stranu a přímý vstup do vody. Do všech pokojů je možné ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let, avšak do dvoulůžkového pokoje je možné přidat jen jednu přistýlku.
Zábava
  • šnorchlování, potápění, windsurfing, badminton, stolní tenis, jízda na banánu, rybolov a noční rybolov, jet-ski, diskotéka, živá hudba, výlety na blízké ostrovy a do Malé, masáže, SPA, sauna a parní komora, salón krásy, dětský klub, konferenční sál, bazén, obchod se suvenýry, v prostorách recepce WiFi zdarma.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Maledivy, Amari Havodda 5*, prosinec 2020

Chtěla bych poděkovat Lucii Brabencové a Michaele Hanušové za zprostředkování úžasné vánoční dovolené na Maledivách 2020 v resortu Amari Havodda.
V této covidové době to bylo pro nás o to větší relax a užívali jsme si každého dne. Mohu vřele doporučit tento resort, nic tam není problém a služby jsou super. Budeme se těšit na další vaše zájezdy.
Dana a Petr.

Cena od:

36 840 Kč

Termín:

Celoročně

Délka:

10 dní

Typ:

Pobytový

Další cesty na Maledivy…

Paradise Island Resort 4*

10 DNÍ – CENA OD 40 210 Kč

Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem. Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času.

Vilamendhoo island resort ****

10 DNÍ – CENA OD 53 410 Kč

Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.

Biyadhoo Island Resort ***

10 DNÍ – CENA OD 35 110 Kč

Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.