Zájezd Maledivy – Biyadhoo Island Resort *** | Travel Akademie

Biyadhoo Island Resort ***

O mé dovolené na Maledivách

Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Biyadhoo. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

Top zážitky

Věrka Kusá

Odbornice na Srí Lanku a Maledivy

7 dní/10 nocí

Stravování: All Inclusive

Plážový pokoj

Doprava do resortu: Loď 30 minut

96 pokojů (30 m2)

Skvělá cena

Biyadhoo Island Resort 

Obsahuje

  • ubytování s all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta na letišti Malé
  • pojištění úpadku CK
Popis oblasti
  • Biyadhoo je tropickým rájem v Indickém oceánu obklopeným tyrkysovým oceánem. Ostrov je porostlý hustou svěží vegetací a obklopený jedním z nejlepších korálových útesů na Maledivách vzdálených pouze 30-50 metrů od pláže. Oblibě se tak těší zejména u milovníků šnorchlování a potápění. Biyadhoo se nachází na ostrově o rozměru 400×300 metrů na atolu Jižní Malé.

Popis hotelu
  • Celkem 96 pokojů se nachází v jednopatrových budovách postavených ve stínu kokosových palem a tropické vegetace. Každý pokoj má terasu nebo balkón s výhledem k oceánu. Jednoduše zařízené pokoje jsou vybaveny postelí typu king-size nebo dvěma postelemi, stolkem a křesílky klimatizací, trezorem, minibar je za poplatek. V pokoji je varná konvice. K pokoji náleží koupelna se sprchou a vysoušečem vlasů.
Zábava
  • šnorchlování, potápění, vodní sporty – kánoe, plachtění, windsurfing, barbeque na opuštěném ostrově, soukromé večeře na písečné kose a na pláži, plavby při západu slunce, výlety za delfíny, rybaření, návštěva obydlených ostrovů, výlet do Malé, SPA, živá hudba, obchod se suvenýry, WiFi zdarma na recepci a v baru.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Maledivy, Amari Havodda 5*, prosinec 2020

Chtěla bych poděkovat Lucii Brabencové a Michaele Hanušové za zprostředkování úžasné vánoční dovolené na Maledivách 2020 v resortu Amari Havodda.
V této covidové době to bylo pro nás o to větší relax a užívali jsme si každého dne. Mohu vřele doporučit tento resort, nic tam není problém a služby jsou super. Budeme se těšit na další vaše zájezdy.
Dana a Petr.

Cena od:

35 110 Kč

Termín:

Celoročně

Délka:

10 dní

Typ:

Pobytový

Další cesty na Maledivy…

Paradise Island Resort 4*

10 DNÍ – CENA OD 40 210 Kč

Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem. Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času.

Sun island resort 4*+

10 DNÍ – CENA OD 37 530 Kč

Sun island resort lze doporučit všem, kteří kromě relaxu na bělostných plážích očekávají od exotické dovolené i nepřeberné množství nejrůznějších forem zábavy a aktivit. Potápěčské lokality nacházející se v okolí resortu patří k těm nejlepším z celých Malediv. Dvakrát denně tu probíhá krmení rejnoků a malých neškodných žraloků.

Vilamendhoo island resort ****

10 DNÍ – CENA OD 53 410 Kč

Vilamendhoo island resort je úchvatný tropický ráj s dlouhými plážemi s bílým pískem, křišťálovou vodou, tyrkysovou lagunou a úchvatným podmořským životem. Korálové útesy v okolí resortu nabízí vynikající podmíny pro šnorchlování. Ubytovat se můžete ve vilkách na pláži nebo v pěkných vodních vilách typických pro Maledivy.