Japonsko aktivně nejen pro mladé

O mé dobrodružné cestě do Japonska

Speciální zážitkový program pro akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko za jedinečnou cenu! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český průvodce, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav.

Čeká Vás gigantická metropole Tokio za dne i po západu slunce, kdy celé město ožije neonovými světly a skutečná párty teprve začíná! Navštívíte historickou Asakusu, robotí restauraci v Kabukičóv motokárách prosvištíte mega křižovatkou Šibuja, nebo nakouknete do čtvrti extravagantní módy Haradžuku. Vyrazíte na kolech pod majestátní horou Fudži a vše zapijete v centru klubů a barů Roppongi. Nedaleko Nagana spatříte v horkých lázních japonské makaky a od shonu měst si odpočinete v horské oblasti plné svatyní a chrámů. Kapslové hotely vyzkoušíte v Ósace, kde ochutnáte takojaki s kusem chobotnice uvnitř. V historickém Kjótu se vyfotíte s japonskými Geišami a v nedaleké Naře nakrmíte z ruky krotké jelínky.

Top zážitky

Petra Lasovská

Specialistka na Japonsko

Český průvodce

Hlavní město Tokio

Historická Asakusa

Opice makaky

Hora Fudži

Unikátní město Kjóto

Město chrámů Nara

Kapslový hotel

To nejlepší z Japonska

Tokyo

Unikátní město Kjóto

Sopka Fudži

Unikátní japonská kultura

Kapslový hotel

obsahuje

 • mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
 • cestování městskou dopravou, rychlovlakem šinkansen a dálkovými autobusy (den 4., 6., a 7.)
 • ubytování v hostelech či guest house (sdílené sociální zařízení) a kapslový hotel (ubytování po jednom, rozdělení žen a mužů)
 • služby místního česky hovořícího průvodce žijícího v Japonsku po celou dobu programu
 • vstupy dle programu 
 • kompletní organizace zájezdu + podklady a rady před cestou
 • zákonné pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • ostatní dopravu (taxi, pronájmy aut apod.)
 • stravování (ani snídaně)
 • příplatek za soukromý pokoj (nutno doobjednat společně se zájezdem)
 • pojištění léčebných výloh a stornovacích poplatků (již od 990 Kč)
 • půjčení jukaty a účast na čajovém obřadu (+60 USD/OS, nutno doobjednat společně se zájezdem)
 • vstup do robotí restaurace (cca 8.000 JPY)
 • zapůjčení a jízda na motokárách (+80 USD/OS, nutno doobjednat společně se zájezdem)
 • osobní náklady z rozhodnutí klienta

Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.

{

Japonsko pro každého 2018

Dobrý den,
jen slova chvály. Zájezd se nám velice líbil, byly jsme naprosto spokojené.
Myslím si, že velkou zásluhu na tom mám i pan průvodce Peter Korbuly, který se nám věnoval po celou dobu zájezdu, byl nesmírně vstřícný, milý a organizačně schopný.
Vše bylo naprosto v pořádku, bez jediného zádrhelu. Děkujeme moc a pevně věříme, že Vaše služby opět využijeme.

Veronika Lochmanová s dcerou

Cena od:

44 990 Kč

Termín:

Květ – čer 2021 +

Délka: 

11 dní

Typ:

Poznávací

Další dobrodružné cesty do Japonska…

Příroda a chrámy Japonska

11 DNÍ – CENA OD 47 890 Kč

Výběr toho nejlepšího z Japonska. Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikkó, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebo potkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima s plovoucí bránou torii. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Japonsko letem světem

7 DNÍ – CENA OD 34 490 Kč

Poznejte neuvěřitelnou a jedinečnou moderní metropoli Tokio, přírodní národní park Hakone s ikonickou sopkou Fudžichrámové město Kamakura s velkou sochou Buddhy. Okouzlující japonské zahrady Rikugien a nejrušnější křižovatku Japonska – Šibuja.

 

Císařský okruh Japonskem

16 DNÍ – CENA OD 81 990 Kč

Začneme uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáme poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočineme v písečných lázních. Zblízka budeme objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáme se na ostrov Mijadžima. Navštívíme jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomeneme dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáme za sněžnými opicemi. V Jokohamě navštívíme přístav budoucnosti Minato Mirai 21, projdeme si světovou metropoli Tokio a podnikneme výlet k hoře Fuji do NP Hakone.

Exotické Japonsko a pláže

10 DNÍ – CENA OD 57 490 Kč

Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní (10 nocí).  Dovolenou odstartujete v Tokiu, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Velká cesta Japonskem

13 DNÍ – CENA OD 69 490 Kč

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.  Poté se vydáme k majestátní Fudži Okouzlí nás chrámová Kamakura. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice. Navštívíme dům gejši ve městě Kanazawa, nebo unikátní farmářské domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nás očaruje Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.