Zájezd Japonsko – Exotické Japonsko a pláže | Travel Akademie

Exotické Japonsko a pláže

O mé dobrodružné cestě do Japonska

Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní (10 nocí).

Dovolenou odstartujete v Tokiu, jednom z největších měst světa zaplaveném neóny a mrakodrapy, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci.

historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Top zážitky

Petra Lasovská

Specialistka na Japonsko

Moderní Tokio

Krásné pláže

Souostroví Okinawa

Historické Kjóto

Jízda šinkanzenem

Chrámový komplex Kijomizudera

Třetí největší akvárium světa Churaumi

Pláže Japonska

Tokio

Japonská kuchyně

Tokio

Unikátní město Kjóto

obsahuje

  • kvalitní 3,5-4hvězdičkové hotely se snídaní
  • česky hovořící delegát k dispozici 24/7
  • celodenní prohlídka Tokia s česky hovořícím průvodcem, včetně dopravy
  • podrobný cestovní itinerář
  • mezinárodní a vnitrostátní letenky se všemi taxami a poplatky
  • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • stravování (mimo snídaně)
  • doprava (kromě dne s průvodcem)
  • cestovní pojištění léčebných výloh a storna
  • ostatní aktivity a fakultativní výlety

poznámky 

Cena platná pro optimální knihovací třídu mezinárodní a vnitrostátní letenky.

 

Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.

{

Individuální Exotické Japonsko a pláže 2018

Dobrý den,
dovolenou jsme si moc užili. Děkujeme za vaše perfektní služby, vše klapalo bez problémů. Moc děkujeme za rychlé a flexibilní vyřešení problému se zavřeným letištěm po tajfunu. Průvodkyně v Tokiu byla moc fajn a dozvěděli a viděli jsme s ní spoustu zajímavých věcí. Všechny rady a informace dodané před zájezdem byly přesné a užitečné. S pozdravem a díky za krásnou dovolenou
Marie Maxová a Jakub Stulík.

Cena od:

48 490 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

10 dní

Typ:

Individuální

Další dobrodružné cesty do Japonska…

Příroda a chrámy Japonska

11 DNÍ – CENA OD 47 890 Kč

Výběr toho nejlepšího z Japonska. Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikkó, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebo potkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima s plovoucí bránou torii. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Japonsko letem světem

7 DNÍ – CENA OD 34 490 Kč

Poznejte neuvěřitelnou a jedinečnou moderní metropoli Tokio, přírodní národní park Hakone s ikonickou sopkou Fudžichrámové město Kamakura s velkou sochou Buddhy. Okouzlující japonské zahrady Rikugien a nejrušnější křižovatku Japonska – Šibuja.

 

Císařský okruh Japonskem

16 DNÍ – CENA OD 81 990 Kč

Začneme uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáme poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočineme v písečných lázních. Zblízka budeme objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáme se na ostrov Mijadžima. Navštívíme jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomeneme dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáme za sněžnými opicemi. V Jokohamě navštívíme přístav budoucnosti Minato Mirai 21, projdeme si světovou metropoli Tokio a podnikneme výlet k hoře Fuji do NP Hakone.

Japonsko aktivně nejen pro mladé

11 DNÍ – CENA OD 44 990 Kč

Speciální zážitkový program pro akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko za jedinečnou cenu! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český průvodce, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav. 

Velká cesta Japonskem

13 DNÍ – CENA OD 69 490 Kč

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.  Poté se vydáme k majestátní Fudži Okouzlí nás chrámová Kamakura. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice. Navštívíme dům gejši ve městě Kanazawa, nebo unikátní farmářské domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nás očaruje Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.