Japonsko letem světem

O mé dobrodružné cestě do Japonska

Poznejte neuvěřitelnou a jedinečnou moderní metropoli Tokio, přírodní národní park Hakone s ikonickou sopkou Fudžichrámové město Kamakura s velkou sochou Buddhy.

Okouzlující japonské zahrady Rikugien a nejrušnější křižovatku Japonska – Šibuja.

Top zážitky

Petra Lasovská

Specialistka na Japonsko

Moderní Tokio

Národní park Hakone

Sopka Fudži

Chrámová Kamakura

Zahrady Rikugien

Známá křižovatka Šibuja

Socha Buddhy

Plavba po jezeře

Unikátní japonská kultura

Sopka Fudži

Japonské speciality

Vesnice Širakawa-gó

Tokio

Japonská zahrada

obsahuje

  • kvalitní 3,5-4 hvězdičkové hotely se snídaní
  • česky hovořící delegát k dispozici 24/7
  • celodenní prohlídka Tokia s česky hovořícím průvodcem, včetně dopravy
  • podrobný cestovní itinerář
  • mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky
  • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • stravování (mimo snídaně)
  • doprava (kromě dne s průvodcem)
  • pojištění léčebných výloh a storna
  • ostatní aktivity a fakultativní výlety

poznámky 

Cena platná pro optimální knihovací třídu mezinárodní a vnitrostátní letenky.

 

Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.

{

Japonsko, Velká cesta Japonskem, listopad 2019

V listopadu 2019 jsme absolvovali Velkou cestu Japonskem se skupinou 12 cestovatelů. Nesetkali jsme se s žádným zásadním problémem a celkově hodnotíme vysoko organizaci a průběh zájezdu. Byli jsme nadšeni. Zvláštní poděkování patří průvodci Honzovi Drapelovi za jeho vstřícnost, ochotu a perfektní znalost místního prostředí.
Vřele doporučujeme dalším zájemcům.

Michal a Martina Menclovi

Cena od:

34 490 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

7 dní

Typ:

Individuální

Další dobrodružné cesty do Japonska…

Příroda a chrámy Japonska

11 DNÍ – CENA OD 47 890 Kč

Výběr toho nejlepšího z Japonska. Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikkó, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebo potkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima s plovoucí bránou torii. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Exotické Japonsko a pláže

10 DNÍ – CENA OD 57 490 Kč

Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní (10 nocí).  Dovolenou odstartujete v Tokiu, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Císařský okruh Japonskem

16 DNÍ – CENA OD 81 990 Kč

Začneme uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáme poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočineme v písečných lázních. Zblízka budeme objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáme se na ostrov Mijadžima. Navštívíme jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomeneme dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáme za sněžnými opicemi. V Jokohamě navštívíme přístav budoucnosti Minato Mirai 21, projdeme si světovou metropoli Tokio a podnikneme výlet k hoře Fuji do NP Hakone.

Japonsko aktivně nejen pro mladé

11 DNÍ – CENA OD 44 990 Kč

Speciální zážitkový program pro akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko za jedinečnou cenu! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český průvodce, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav. 

Velká cesta Japonskem

13 DNÍ – CENA OD 69 490 Kč

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.  Poté se vydáme k majestátní Fudži Okouzlí nás chrámová Kamakura. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice. Navštívíme dům gejši ve městě Kanazawa, nebo unikátní farmářské domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nás očaruje Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.