Císařský okruh Japonskem

O mé dobrodružné cestě do Japonska

Naší cestu započneme uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáme poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočineme v písečných lázních a uchvátí nás krása přírody na ostrově Sakuradžima. Zblízka budeme objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáme se na ostrov Mijadžima. Navštívíme jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomeneme dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáme za sněžnými opicemi, které se poklidně koupají v horkých pramenech. V Jokohamě navštívíme přístav budoucnosti Minato Mirai 21, projdeme si světovou metropoli Tokio a podnikneme výlet k hoře Fuji do NP Hakone.

Top zážitky

Petra Lasovská

Specialistka na Japonsko

Hrad Himedži

Unikátní město Kjóto

Sopka Fudži

Město chrámů Nara

Jelínci šika

Písečné lázně

Hirošima, památník atomové katastrofy

Ostrov Mijadžima

Dům gejši ve městě Kanazawa

Posvátný ostrov Mijadžima

Historická Kanazawa

Jelínci šika

Hirošima

Unikátní město Kjóto

Mapa zájezdu

obsahuje

 • kvalitní 3,5-4 hvězdičkové hotely
 • západní nebo japonské snídaně
 • česky hovořící průvodce žijící v Japonsku
 • po příletu soukromý autobus z letiště na hotel
 • kompletní doprava a transfery
 • mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky
 • všechny vstupy a aktivity podle cestovního itineráře
 • 1 x večeře v japonském stylu
 • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • stravování kromě výše zmíněných
 • ostatní aktivity (uvedené jako fakultativní)
 • osobní náklady z rozhodnutí klienta
 • doplatek za jednolůžkový pokoj (16 000,- Kč)

Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.

{

Japonsko, Císařský okruh Japonskem, listopad 2019

Cestu vřele doporučuji. Nadstandardní služby. Individuální přístup. Bohatý program za malé peníze. Výborné ubytování. Znalí průvodci česky či slovensky mluvící, navíc velmi ochotní. Snaha poznat co nejvíce, ale pohodlně s ohledem na respektování lidských potřeb. Děkuji

Ilona Semerádová

Cena od:

81 990 Kč

Termín:

Duben 2021 +

Délka: 

16 dní

Typ:

Poznávací

Další dobrodružné cesty do Japonska…

Příroda a chrámy Japonska

11 DNÍ – CENA OD 47 890 Kč

Výběr toho nejlepšího z Japonska. Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikkó, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebo potkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima s plovoucí bránou torii. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Japonsko letem světem

7 DNÍ – CENA OD 34 490 Kč

Poznejte neuvěřitelnou a jedinečnou moderní metropoli Tokio, přírodní národní park Hakone s ikonickou sopkou Fudžichrámové město Kamakura s velkou sochou Buddhy. Okouzlující japonské zahrady Rikugien a nejrušnější křižovatku Japonska – Šibuja.

 

Japonsko aktivně nejen pro mladé

11 DNÍ – CENA OD 44 990 Kč

Speciální zážitkový program pro akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko za jedinečnou cenu! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český průvodce, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav. 

Exotické Japonsko a pláže

10 DNÍ – CENA OD 57 490 Kč

Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní (10 nocí).  Dovolenou odstartujete v Tokiu, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Velká cesta Japonskem

13 DNÍ – CENA OD 69 490 Kč

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.  Poté se vydáme k majestátní Fudži Okouzlí nás chrámová Kamakura. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice. Navštívíme dům gejši ve městě Kanazawa, nebo unikátní farmářské domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nás očaruje Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.