Nový Zéland pro každého

O mé dobrodružné cestě na Nový Zéland

To nejlepší z Nového Zélandu s místním, česky hovořícím licencovaným průvodcem. Začneme v kosmopolitním městě Auckland na Severním ostrově. Vydáme se na pláže poloostrova Coromandel, kde spatříme obří stromy kauri. V Rotorua shlédneme bojový tanec haka – seznámíme se s maorskou kulturou, prozkoumáme geotermální pole Te Puia s mnoha gejzíry a horkými prameny. Vydáme se k sopkám Národního parku Tongariro a pobyt na Severním ostrově zakončíme v hlavním městě Wellington.

 Po scénické plavbě trajektem na Jižní ostrov vyzkoušíme novozélandské víno v Marlborough. Vydáme se k Palačinkovým útesům v Národním parku Paparoa. Následovat bude cesta původním deštným pralesem Nového Zélandu po západní pobřeží až k ledovcům Fox a Franz Josef. Ty lze fakultativně shlédnout i vrtulníkem. Vrcholem zájezdu bude plavba po nejkrásnějším fjordu Milford Sound v Národním parku Fiordland. Navštívíme horská města Wanaka a adrenalinový Queenstown. Nakonec se vydáme pod nejvyšší horu Zélandu Mt Cook/Aoraki. Cestou ochutnáme čerstvého lososa vyloveného z ledovcových jezer Pukaki a Tekapo. Zájezd zakončíme v městě Christchurch.

Top zážitky

Tomáš Machálek

Specialista na Nový Zéland

Poloostrov Coromandel

Deštné pralesy

Národní park Tongariro

Hlavní město Wellington

Nejslavnější fjord Milford Sound

Ledovec Fox Glacier

Hora Mt Cook

Vinice Marlborough

Adrenalinový Queenstown

Nový Zéland pro každého

Wellington

Jedinečná příroda

Nádherná scenérie

Nezapomenutelné zážitky

Mapa zájezdu

obsahuje

 • mezinárodní letenka s kvalitní let. společností (Singapore Airlines, Emirates, Qatar Airways) vč. všech poplatků a tax
 • dopravu dle programu v komfortním klimatizovaném minibuse
 • kvalitní ověřené ubytování 3.5* ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím
 • originální prověřené ubytování v unikátních lokalitách
 • služby místního česky hovořícího průvodce žijícího na Novém Zélandu
 • vstupy do národních parků
 • veškeré licence a povolení ke komerční činnosti
 • trajekt mezi ostrovy
 • vstupné do geotermální oblasti Te Puia
 • vyhlídková plavba po fjordu Milford Sound
 • zákonné pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

 • víza na NZ a daň z turismu (extra 800 Kč, zajistíme společně se zájezdem)
 • stravování (ani snídaně)
 • pojištění léčebných výloh a stornovacích poplatků (již od 990 Kč)
 • fakultativní aktivity, vstupenky na ostatní atrakce (i pokud vyplývají přímo z programu)
 • doplatek za jednolůžkový pokoj (15 500 Kč)
 • osobní náklady z rozhodnutí klienta

Poznámky k zájezdu

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 15 500 Kč – rádi nabídneme možnost doobsazení. Možnost ubytování v hotelech kat. 4* – 5* možná za příplatek. Možnost na dálkových letech navýšit cestovní třídu (business, first class).

Zvýhodněný balíček AKTIVITY

Obvyklá cena během zájezdu: 2 400 Kč/osoba. Zvýhodněná cena při rezervaci předem: 1 600 Kč/osoba (sleva 30%).
Cena obsahuje:
 • Vyhlídka z věže Sky Tower v Aucklandu
 • Maorské představení v Mitai (Rotorua) s večeří.
 • Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Nový Zéland – Zájezd Nový Zéland pro každého, leden - únor 2020

Dobrý den,

jsem ještě na cestách, tak pouze v krátkosti:
Výlet byl velmi hezký, navštívená místa byla vybrána dobře, severní část byla méně poutavá :o), kdyby byl směr cesty obrácený, dojem z výletu by byl mnohem lepší. Končit v Aucklandu bylo, po těch krásných jižních výhledech, skoro utrpením. Mám raději přírodu a hory. Skvělí byli i spolucestující.
Kateřina byla skvělá jako průvodce i jako řidič. Jela svižně a přesto bezpečně. Byla pěkně připravená a obdrželi jsme hromadu zajímavých informací. Osobně oceňuji, jak se mi věnovala, když jsem potřeboval k lékaři. Za mě 5*.
Celkové hodnocení: díky skvělému průvodci, přírodě a spolucestujícím: skvělé!
Také bych rád poděkoval za přípravnou fázi v ČR před odjezdem. Oceňuji skvělou komunikaci před samotným výletem, nadstandardní služby (vyřízení víz do AU) a celkovou ochotu. Výborně!
Ať se Vám daří, mějte se krásně.

Milan Mačuga

Cena od:

92 890 Kč

Termín:

Říj – Lis 2021 +

Délka: 

17 dní

Typ:

Poznávací

Další zájezdy na Nový Zéland…

Zájezd Novozélandskou přírodou

23 DNÍ – CENA OD 89 990 Kč

Pečlivě sestavený individuální zájezd (bez průvodce, sami řídíte své auto) za krásami Nového Zélandu. Navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů. Na Severním ostrově uvidíte sopky, mohutné stromy kauri, gejzíry, krásné pláže, vykoupete se v termálních pramenech, seznámíte se s maorskou kulturou, absolvujete vycházky a túry (podle svých schopností). Jižní ostrov zase nabídne malebné i dramatické pobřeží.

Nový Zéland - Pán prstenů

21 DNÍ – CENA OD 23 490 Kč

Viděli jste slavné trilogie Pán prstenů a Hobit a říkali jste si, že se na ta překrásná místa musíte podívat? Pak jsme pro Vás připravili ten nejideálnější zájezd – cestu po stopách Pána prstenů. Vybrali jsme nejen ty nejslavnější filmové lokace, ale i místa, kde se části filmů natáčeli, a o kterých mnoho lidí ani neví! Vydejte se s naším itinerářem autem nebo karavanem po obou ostrovech Nového Zélandu a poznejte místní unikátní a dosud v mnoha místech nespoutanou přírodu.

Zájezd To nejlepší z Nového Zélandu

14 DNÍ – CENA OD 68 990 Kč

Během dvou týdnů budete mít možnost poznat novozélandskou okouzlující atmosféru a jedinečné přírodní scenérie. Nový Zéland je zemí nedotčené přírody, kde najdete širokou škálu fauny i flóry. 

Nový Zéland aktivně pro mladé

19 DNÍ – CENA OD 63 500 Kč

Tento zájezd je v naší nabídce jedinečný – obsahuje totiž nejvíce venkovních aktivit, chození a outdoorového pobytu v přírodě ze všech našich zájezdů. Věřte, že zájezd je vhodný pro všechny věkové skupiny, ale vzhledem k charakteru bydlení je zaměřený spíše na “mladé duchem” 🙂