Zájezd NZ – Nový Zéland – Pán prstenů | Travel Akademie

Nový Zéland – Pán prstenů

O mé dobrodružné cestě na Nový Zéland

Viděli jste slavné trilogie Pán prstenů a Hobit a říkali jste si, že se na ta překrásná místa musíte podívat?

Pak jsme pro Vás připravili ten nejideálnější zájezd – cestu po stopách Pána prstenů. Vybrali jsme nejen ty nejslavnější filmové lokace, ale i místa, kde se části filmů natáčeli, a o kterých mnoho lidí ani neví! Vydejte se s naším itinerářem autem nebo karavanem po obou ostrovech Nového Zélandu a poznejte místní unikátní a dosud v mnoha místech nespoutanou přírodu. Čekat Vás bude nejen nejkrásnější jednodenní trek Tongariro Alpine Crossing pod horou Osudu, ale také plavba po fjordu Milford Sound, procházka pod nejvyšší horou Mt Cook/Aoraki a poznáte i kulturu původních obyvatel Nového Zélandu – Maorů.

Top zážitky

Tomáš Machálek

Specialista na Nový Zéland

Slavné filmové lokace

Návštěva Hobitína

Trek pod horou Osudu

Dechberoucí novozélandská příroda

Nejslavnější fjord Milford Sound

Adrenalin v Queenstown

Hora Mt Cook

Autentická maorská kultura

Nový Zéland – Pán prstenů

Hobitín

Jedinečná příroda

Nádherná scenérie

Nezapomenutelné zážitky

 • OSOBNÍ AUTO + HOTEL + AKTIVITY + TRAJEKT
a) Cena od 30 490 CZK na osobu – privátní ubytování se sdílenými toaletami a sprchou, vůz střední třídy (například Toyota Corolla Hatch) s pojištěním s nulovou spoluúčastí.
Vybrané aktivity v hodnotě 227 NZD/osoba (454 NZD pro 2) v ceně (Hobitín, studio Weta Cave, maorský geotermální skanzen Te Puia, plavba po fjordu Milford Sound).
Trajekt mezi ostrovy – pro vozidlo a 2 osoby za 273 NZD v ceně.
b) Cena od 34 890 CZK na osobu – privátní ubytování s vlastním sociálním zařízením, vůz střední třídy (například Toyota Corolla Hatch) s pojištěním s nulovou spoluúčastí.
Vybrané aktivity v hodnotě 227 NZD/osoba (454 NZD pro 2) v ceně (Hobitín, studio Weta Cave, maorský geotermální skanzen Te Puia, plavba po fjordu Milford Sound).
Trajekt mezi ostrovy – pro vozidlo a 2 osoby za 273 NZD v ceně.
 • OBYTNÝ VŮZ S POJIŠTĚNÍM S NULOVOU SPOLUÚČASTÍ + AKTIVITY + TRAJEKT
a) Cena od 23 490 CZK na osobu – levný obytný vůz pro 2 osoby bez sociálního zařízení S PLNÝM POJIŠTĚNÍM VOZU = nulová spoluúčast (standardní spoluúčast je jinak 5 000 NZD!).
Vybrané aktivity v hodnotě 227 NZD/osoba (454 NZD pro 2) v ceně (Hobitín, studio Weta Cave, maorský geotermální skanzen Te Puia, plavba po fjordu Milford Sound).
Trajekt mezi ostrovy – pro vůz a 2 osoby za 313 NZD v ceně.
b) Cena od 34 490 CZK na osobu – kvalitní obytný vůz pro 2 osoby se sociálním zařízením a sprchou S PLNÝM POJIŠTĚNÍM VOZU = nulová spoluúčast (standardní spoluúčast je 5 000 NZD!).
Vybrané aktivity v hodnotě 227 NZD/osoba (454 NZD pro 2) v ceně (Hobitín, studio Weta Cave, maorský geotermální skanzen Te Puia, plavba po fjordu Milford Sound).
Možnost úspory: nabízíme trajekt mezi ostrovy pro obytný vůz a 2 osoby se slevou 40 NZD (standardní cena je 348 NZD, cena Go2 je 308 NZD).

Poznámky k zájezdu

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 15 500 Kč – rádi nabídneme možnost doobsazení. Možnost ubytování v hotelech kat. 4* – 5* možná za příplatek. Možnost na dálkových letech navýšit cestovní třídu (business, first class).

obsahuje

 • ubytování po celou dobu pobytu (kat. 3*, hotely, motely / případně i levnější varianty hostelů) – neplatí v případě, kdy si pronajmete obytný vůz
 • trajekt mezi Severním a Jižním ostrovem
 • pronájem osobního / obytného vozu střední třídy s nejlepším pojištěním a všemi poplatky v ceně
 • vyzvednutí i odevzdání vozu na letišti
 • přednastavená GPS v češtině při pronájmech vozů
 • detailní praktické informace ohledně pojištění vozu
 • vybrané aktivity v ceně
 • možnost rezervace dalších aktivit na Novém Zélandu (vybrat si můžete na našem webu)
 • podrobné předodletové pokyny Go2
 • česky hovořící delegát v dané zemi k dispozici 24/7
 • cestovní itinerář s vyznačenými filmovými lokacemi
 • zákonné pojištění proti úpadku dle zákona 159/99 Sb.

neobsahuje

 • zpáteční letenku s vybranou leteckou společností
 • stravování po celou dobu zájezdu
 • pohonné hmoty a daň z nafty
 • vstupy do památek, fakultativní aktivity
 • poplatky za vstup do NP po cestě
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • aktivity, které nejsou uvedené v ceně

 

{

Nový Zéland, Pronájem obytného vozu, únor – březen 2020

Dobrý deň pán Machálek,

naša expedícia – 4 týždne obytným autom, ktoré ste nám sprostredkovali na Novom Zélande dopadla nad očakávanie skvele !
Príroda a miesta, ktoré sme navštívili na južnom a potom aj na severnom ostrove Nového Zélandu sú rajom pre milovníkov prírody. Navyše celý Nový Zéland je perfektne pripravený na jeho bezpečné objavovanie práve obytným autom.
Čo sa týka prenajatého obytného vozu, prebehlo všetko v poriadku, bez problémov. Iba jedna drobnosť – ráno v deň prevzatia asi trošku v EuroCampers prehliadli poznámku, že ich čakáme na inej adrese, nie na letisku, kde nás oni omylom ráno prišli čakať. Ale vytelefonovali sme to a po pol hodine sa po nás zastavili na dohovorenej adrese.

Auto sme v dohodnutom termíne vrátili v Aucklande, odkiaľ sme sa vrátili späť na Slovensko, myslím tesne pred prísnymi opatreniami s koronavírusom…
Ďakujem Vám za sprostredkovanie požičania obytného vozu ako aj cenné informácie, čo určite prispelo k zdarnému priebehu našej dovolenky.

Pozdravujem Vás a všetko dobré želám

Ing. Stanislav Priščák

Cena od:

23 490 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

21 dní

Typ:

Individuální

Další dobrodružné cesty na Nový Zéland…

Zájezd Novozélandskou přírodou

23 DNÍ – CENA OD 89 990 Kč

Pečlivě sestavený individuální zájezd (bez průvodce, sami řídíte své auto) za krásami Nového Zélandu. Navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů. Na Severním ostrově uvidíte sopky, mohutné stromy kauri, gejzíry, krásné pláže, vykoupete se v termálních pramenech, seznámíte se s maorskou kulturou, absolvujete vycházky a túry (podle svých schopností). Jižní ostrov zase nabídne malebné i dramatické pobřeží.

Zájezd To nejlepší z Nového Zélandu

14 DNÍ – CENA OD 68 990 Kč

Během dvou týdnů budete mít možnost poznat novozélandskou okouzlující atmosféru a jedinečné přírodní scenérie. Nový Zéland je zemí nedotčené přírody, kde najdete širokou škálu fauny i flóry. 

Nový Zéland pro každého

17 DNÍ – CENA OD 92 890 Kč

To nejlepší z Nového Zélandu s místním, česky hovořícím licencovaným průvodcem. Začneme v kosmopolitním městě Auckland. Vydáme se na pláže poloostrova Coromandel. Prozkoumáme geotermální pole Te Puia s mnoha gejzíry a horkými prameny. Vydáme se k sopkám Národního parku Tongariro. Vyzkoušíme novozélandské víno v Marlborough. Spatříme ledovce Fox a Franz Josef.  Vrcholem zájezdu bude plavba po nejkrásnějším fjordu Milford Sound v Národním parku Fiordland

Nový Zéland aktivně pro mladé

19 DNÍ – CENA OD 63 500 Kč

Tento zájezd je v naší nabídce jedinečný – obsahuje totiž nejvíce venkovních aktivit, chození a outdoorového pobytu v přírodě ze všech našich zájezdů. Věřte, že zájezd je vhodný pro všechny věkové skupiny, ale vzhledem k charakteru bydlení je zaměřený spíše na “mladé duchem” 🙂