Krásy Yucatánu a pláž Akumal s želvami

O mé dobrodružné cestě do Mexika

Čeká vás ten pravý odpočinek na nejhezčích karibských plážích, šnorchlování s želvami a objevování mayských památek.

Vydáte se do jeskyní zalitých vodou – cenotes. Užijete si kombinaci odpočinku na plážích a poznání místní kultury ve volnějším tempu. Také zavítáte na nádherné pláže v Tulumu a zaplavete si v Sian Ka´nu s kapustňáky. Objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidu Chichen Itzá, v Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu. 

Zájezd je vhodný buď pro páry nebo pro rodiny s dětmi, které dávají přednost soukromí a zároveň rádi vyrazí za krásnou přírodou a starodávnými památkami. 

Ubytování se nachází v hezkém a klidném butikovém hotelu přímo na plážích Mayské riviéry s různými možnostmi stravování.

Top zážitky

Petra Silva Monreal

Specialistka na Mexiko

Jeskyně cenotes

Krásné karibské pláže

Šnorchlování s želvami

7. div světa Chichen Itzá

Kapustňáci

Vhodné pro páry a rodiny s dětmi

Pláž Akumal

Krásné pláže kolem Tulum

Chichen Itzá

Ubytování

Karibské pláže

obsahuje

  • Mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
  • Kvalitní ubytování se snídaní
  • Kompletní doprava, transfery
  • Zapůjčení auta na 5 dní s plným pojištěním
  • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
  • Zákonné pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • Ostatní aktivity a fakultativní výlety
  • Pojištění storna a léčebných výloh
  • Vstupy na atrakce do vnitrozemí
  • Pohonné hmoty

poznámky

Mezinárodní letenka je v nejnižší knihovací třídě. Změna programu je vyhrazena.
Program upravujeme na míru podle potřeb klienta.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Mexiko, Akumal Bay Beach ***** all inclusive, únor 2020

Dobrý den,
Naše dovolená byla úžasná, skvělá, nádherná!! Moc děkuji za poskytnuté pokoje s výhledem na moře! Hotel byl na vysoké úrovni, personál ochotný, vždy usměvaví lidé. Díky, díky a bude-li to možné, znovu s manželem využijeme služeb vaší CK!!! P.S. Má kolegyně z práce, když slyšela mé vyprávění a viděla fotky, hned si na GO2 brala kontakt!!!! PROSTĚ TO NEMĚLO CHYBU!
S pozdravem Iva Šuláková

Cena od:

37 890 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

9 dní

Typ:

Individuální

Další zájezdy do Mexika…

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte se na nejzajimavější místa mexického státu Chiapas a poloostrova Yucatán. Vydáte se do Tulumu, prosluslého starobylou pevností a překrásnými plážemi, navštívíte vnitrozemnský „horský“ stát Chiapas, Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá, jednoho ze sedmi divů světa. 

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

Vydáte se na nejzajimavější místa poloostrova Yucatán a mexického státu Chiapas. Vydáte se do Tulumu, navštívíte vnitrozemnský stát Chiapas, mayské město Palenque uprostřed pralesa, archelologický komplex Uxmal. Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá. V závěru dovolené zrelaxujete na bělostných karibských plážích.

Zájezd Krásy Yucatánu a pyramidy v Cobá

12 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Kombinace relaxu na plážích na poloostrově Yucatán a výletů na nejdůležitější mayské památky. Zrelaxujete na bělostném karibském pobřeží. Vydáte se prozkoumat pyramidy Chichén Itzá, mayské město Uxmal nebo nejvyšší pyramidu na Yucatánu v Cobá.

Pláže ostrova Holbox a exotická příroda Yucatánu

12 DNÍ – CENA OD 40 900 Kč

Tento zájezd je jedinečný. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v podobě odpočinku na bělostných karibských plážích a poznání nejkrásnějšího ostrova Holbox. Vydáte se do mystických jeskyní zalitých vodou – Cenotes, poznáte nádherné panenské pláže v Tulumu a objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidy Chichen-Itzá.
V Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu a zavítáte k růžovému jezeru, kde při troše štěstí spatříte plameňáky. Završením vaší nádherné dovolené bude pobyt na úchvatném písečném ostrově Holbox.

Zájezd krásy Yucatánu a ostrova Mujeres

12 DNÍ – CENA OD 43 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte na nejzajimavější místa poloostrova Yucatán. Prozkoumáte nejslavnější pyramidu v archelologickém komplexu Chitchen Itzá – Kukulkánovu pyramidu, koloniální městečko Uxmal, a v závěru své dovolené si užijete na plážích ostrova Isla Mujeres. 

Aktivní dobrodružství napříč Yucatánem

12 DNÍ – CENA OD 25 900 Kč

Co si představíte, když se řekne Mexiko… moře, tacos, tequila, slunce nebo mayské památky? Zažijte to všechno! Vydejte se s námi na výpravu na dovolenou snů v Mexiku. Budete si užívat na nejkrásnějších karibských plážích, zažijete potápění v tajemných jeskyních cenotes, uvidíte skvělou akrobatickou show v Coco Bongo a setkáte se s elegantními plameňáky i pradávnými leguány a samozřejmě ochutnáte nejlepší tequilu.