Pláže ostrova Holbox a exotická příroda Yucatánu

O mé dobrodružné cestě do Mexika

Tento zájezd je jedinečný. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v podobě odpočinku na bělostných karibských plážích a poznání nejkrásnějšího ostrova Holbox. Vydáte se do mystických jeskyní zalitých vodou – cenotes, poznáte nádherné panenské pláže v Tulumu a objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidy Chichen Itzá.

V Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu a zavítáte k růžovému jezeru, kde při troše štěstí spatříte plameňáky.

Završením vaší nádherné dovolené bude pobyt v panenském ráji na úchvatném písečném ostrově Holbox. Relaxovat budete v houpacích sítích přímo na pláži. Zájezd je vhodný pro všechny, kteří dávají přednost soukromí a zároveň rádi vyrazí za krásnou přírodou a starodávnými památkami.

Top zážitky

Petra Silva Monreal

Specialistka na Mexiko

Písečné pláže ostrova Holbox

Mayská kultura

Pyramidy

7. div světa Chichen Itzá

Posvátné jeskyně – cenotes

Růžové jezero a plameňáci

Slavní růžoví plameňáci

Odpočinek na plážích Karibiku

Mexická kultura

7. div světa – Chichen-Itzá

Mapa zájezdu

obsahuje

  • Mezinárodní letenka se všemi taxami a poplatky
  • Kvalitní ubytování se snídaní
  • Kompletní doprava, transfery
  • Zapůjčení auta na 9 dní s plným pojištěním
  • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
  • Zákonné pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/99 Sb.

neobsahuje

  • Ostatní aktivity a fakultativní výlety
  • Pojištění storna a léčebných výloh
  • Vstupy na atrakce do vnitrozemí
  • Pohonné hmoty

 

poznámky

Mezinárodní letenka v nejnižší knihovací třídě. Změna programu vyhrazena.
Program upravujeme na míru podle potřeb klienta.
Změny v popisu na těchto internetových stránkách vyhrazeny.
{

Mexiko, duben 2019

Dobrý den, 
Tak jsme se v pátek úspěšně vrátili ze zájezdu do Mexika, který jste nám pomáhala zorganizovat. Dovolenou jsme si moc užili, všechno klapalo, kde nás někdo měl čekat, tak čekal, prostě organizace více méně bez problémů. Opravdu jsme byli maximálně spokojení a ještě jednou děkujeme.
Přeji Vám hodně úspěchů v další práci a zcela jistě – pokud si vybereme nějakou destinaci, kam organizujete zájezdy – tak vás znovu oslovíme.
S pozdravem,
Helena Novotná

Cena od:

40 900 Kč

Termín:

Celoročně

Délka: 

12 dní

Typ:

Individuální

Další zájezdy do Mexika…

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte se na nejzajímavější místa mexického státu Chiapas a poloostrova Yucatán. Vydáte se do Tulumu, proslulého starobylou pevností a překrásnými plážemi, navštívíte vnitrozemnský „horský“ stát Chiapas. Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá, jednoho ze sedmi divů světa. 

TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas

13 DNÍ – CENA OD 52 890 Kč

Vydáte se na nejzajímavější místa poloostrova Yucatán a mexického státu Chiapas. Vydáte se do Tulumu, navštívíte vnitrozemnský stát Chiapas, mayské město Palenque uprostřed pralesa, archelologický komplex Uxmal. Vrcholem zájezdu bude návštěva Chichen Itzá. V závěru dovolené se zrelaxujete na bělostných karibských plážích.

Zájezd Krásy Yucatánu a pyramidy v Cobá

12 DNÍ – CENA OD 42 990 Kč

Kombinace relaxu na plážích na poloostrově Yucatán a výletů na nejdůležitější mayské památky. Zrelaxujete na bělostném karibském pobřeží. Vydáte se prozkoumat pyramidy Chichén Itzá, mayské město Uxmal nebo nejvyšší pyramidu na Yucatánu v Cobá.

Krásy Yucatánu a pláž Akumal s želvami

9 DNÍ – CENA OD 37 890 Kč

Čeká vás ten pravý odpočinek na nejhezčích karibských plážích, šnorchlování s želvami a objevování mayských památek.
Vydáte se do jeskyní zalitých vodou – cenotes. Také zavítáte na nádherné pláže v Tulumu a zaplavete si v Sian Ka´nu s kapustňáky. Objevíte jeden ze sedmi divů světa – pyramidu Chichen Itzá, v Cobá pak vystoupáte na nejvyšší pyramidu Yucatánu.

Zájezd krásy Yucatánu a ostrova Mujeres

12 DNÍ – CENA OD 43 890 Kč

V doprovodu česky hovořícího průvodce se vypravíte na nejzajímavější místa poloostrova Yucatán. Prozkoumáte nejslavnější pyramidu v archelologickém komplexu Chitchen Itzá – Kukulkánovu pyramidu, koloniální městečko Uxmal a v závěru své dovolené si užijete na plážích ostrova Isla Mujeres. 

Aktivní dobrodružství napříč Yucatánem

12 DNÍ – CENA OD 25 900 Kč

Co si představíte, když se řekne Mexiko? Moře, tacos, tequilu, slunce nebo mayské památky? Zažijte to všechno! Vydejte se s námi na výpravu na dovolenou snů v Mexiku. Budete si užívat na nejkrásnějších karibských plážích, zažijete potápění v tajemných jeskynních cenotes, uvidíte skvělou akrobatickou show v Coco Bongo a setkáte se s elegantními plameňáky i pradávnými leguány. A samozřejmě ochutnáte tu nejlepší tequilu.