Pronájmy obytných vozů do celého světa pro nezávislé cestovatele

ABSOLUTNÍ NOVINKA GO2 CAMPER

Kde sehnat obytný vůz nebo karavan? Které země jsou vhodné?

Pronájem obytných vozů po celém světě. Srovnejte a ušetřete!

Pronájem karavanů a obytných vozů po celém světě = 5 kontinentů, 33 zemí, 513+ modelů karavanů.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA V ČR.

Revoluční služba pro všechny, kdo hledají pronájem vhodného obytného vozu po celém světě. Už se nemusíte bát, že naletíte, komunikujte v češtině s jistotou, že rezervovaná služba bude opravdu taková, jakou jste si objednali. Dovolená v obytném voze je vhodná pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory.

CO GARANTUJEME

– nejlepší ceny na českém trhu s možností srovnat vše online
– největší výběr na českém trhu
– dlouholeté zkušenosti s pronájmy vozů v různých destinacích
– stabilita a zázemí české firmy
– domluvíte se

S GO2 CAMPER si můžete porovnat a zajistit pronájem obytného vozu až ve 33 zemích po celém světě, mimo jiné: Česko, Portugalsko, Island, Španělsko, Francie, Itálie, Norsko, Nový Zéland, Austrálie, ale i Peru, Argentina, Namibie, Japonsko a další.

Podívejte se k nám na web GO2 CAMPER na adrese pronajmy-karavanu.cz, což je největší český srovnávač karavanů po celém světě.

Pronájem obytňáku se tu vyplatí víc než shánění ubytování, která mohou být často vyprodaná a drahá. Získáte navíc maximální volnost pohybu a nejste vázaní rezervovaným ubytováním.

Nezapomeňte se také podívat na nabídku obytných vozů u nás na webu! Nebo se na detaily rovnou zeptejte Froda.

Přejeme šťastné plánování vaší dovolené!

O Autorovi - Tomáš Machálek

Na Novém Zélandu Tomáš strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Jeho srdce si získala zejména oblast Central Otago díky jedinečné krajině a nádherným vinicím. Miluje trilogii Pán prstenů.

Spouštíme revoluční cestovatelskou novinku! Online vyhledávač a srovnávač obytných vozů po celém světě. A můžete si je hned rezervovat! Je to něco jako Booking.com nebo Airbnb, ale na obytné vozy. A kompletně v češtině!

Jmenujeme se GO2 CAMPER a najdete nás webu pronajmy-karavanu.cz.

Jsme první a jediní v Česku a máme největší výběr karavanů a nejlepší ceny na českém trhu.

U nás najdete více než 60 autopůjčoven po celém světě. A nejoblíbenější destinace pro půjčení obytňáku? Třeba Island, Portugalsko, Francie, Nový Zéland, Kanada, USA a další. Chcete něco netradičního? Zkuste Japonsko, Peru nebo třeba Namibii.

Umíme malé a levné karavany pro dva, ale i větší motorhomy pro celou rodinu. Malé lokální firmy i velké půjčovny.

No a funguje to jednoduše: Zadáte odkud a kam, termín a počet osob a booknete si vůz. A to všechno jen na 3 kliknutí.

A proč zrovna GO2 CAMPER? Můžete si vše porovnat na jednom místě. Jsme kompletně v češtině. Pronájem vozu platíte v českých korunách převodem na český účet, takže žádné obavy z velkých plateb kartou v zahraničí. A navíc jsme česká firma se skutečnými lidmi, kteří se už roky pohybují v cestovním ruchu a ne nějaký robotický srovnávač z Bruneje.

Znáte naši Travel Akademii? Je to moderní online platforma, kde najdete informace snad ke všem cestovatelským tématům na jednom místě.

Budeme se na vás těšit.

GO2 Camper – karavany po celém světě.

Autor: Tomáš Machálek

Mohlo by se Vám líbit…