Video: PORTUGALSKO v obytném voze – detailní ITINERÁŘ + interaktivní MAPA

Rádi byste procestovali Portugalsko v obytném voze?

Nevíte, jakou trasu  vybrat?

Zajímá vás více o cestování obytným vozem v Portugalsku? Podívejte se na naše rady a tipy, jak na Portugalsko v karavanu.

O Autorovi - Go2 Camper

Go2 Camper – první český srovnávač a online rezervační systém na pronájem obytných vozů po celém světě. 5 kontinentů, 33 zemí, 60 autopůjčoven, 513+ modelů. Kompletně v češtině!

Ahoj cestovatelé!

Chystáte se projet Portugalsko obytným vozem? Na našem webu Go2 Camper na adrese pronajmy-karavanu.cz jsme pro vás nově připravili itinerář na zhruba 2 týdenní putování, kdy projedete to nejlepší z Portugalska od severu k jihu.

Doporučujeme vyzvednout auto na severu Portugalska v Portu. Nejenom, že si zde užijete skvělou atmosféru tohoto historického města, ale můžete se zde zásobit i výborným portským na zbytek pobytu.

Přes menší historická městečka, starobylé kláštery a pláže se skvělým surfováním se přesunete do Lisabonu, kde se dá pohodlně kempovat na okraji města a během jednoho nebo dvou dnů si pořádně protáhnout nohy pobíháním nahorů a dolů po městě ležícím na sedmi kopcích. Nebudete litovat unavených svalů, výhledy stojí za to.

Z velkoměsta vás pak cesta zavede do krajiny divokých zelených údolí, kde můžete podnikat pěší výlety k vodopádům, zkusit jízdu na kanoi nebo na motorovém člunu.

Určitě se vyplatí zajet do španělské Sevilly, hlavního města Andalusie. Můžete zde žasnout nad obrovskou gotickou katedrálou, ochutnat španělské tapas a pozorovat ženy tančící divoké flamenco.

Závěr cesty patří odpočinku na jihu Portugalska v oblasti Algarve. Zde přes den můžete prozkoumat písečné zátoky a ohromující skalní útvary na pobřeží a večer se projít starým centrem Lagosu a dopřát si skvělou kuchyni v místních restauracích.

Vrátit vůz doporučujeme v Lisabonu, kam se dostanete pobřežní cestou s posledními zastávkami na krásných plážích.

Kompletní itinerář spolu s interaktivní mapou najdete na našem webu GO2 CAMPER na adrese pronajmy-karavanu.cz. Je to jediný web svého druhu v České republice a funguje podobně jako Booking.com. Můžete si zde pronajmout obytný vůz ve více než 33 zemích světa od více než 60 autopůjčoven.

Budeme se na vás těšit.

Go2 Camper – Karavany po celém světě

Mohlo by se Vám líbit…