Video: ŠPANĚLSKO v obytném voze – detailní ITINERÁŘ + interaktivní MAPA | Travel Akademie

Video: ŠPANĚLSKO v obytném voze – detailní ITINERÁŘ + interaktivní MAPA

Rádi byste procestovali Španělsko v obytném voze?

Nevíte, jakou trasu  vybrat?

Zajímá vás více o cestování obytným vozem ve Španělsku? Podívejte se na naše rady a tipy, jak na Španělsko v karavanu.

O Autorovi - Go2 Camper

Go2 Camper – první český srovnávač a online rezervační systém na pronájem obytných vozů po celém světě. 5 kontinentů, 33 zemí, 60 autopůjčoven, 513+ modelů. Kompletně v češtině!

Ahoj cestovatelé,

Rádi byste procestovali Španělsko v obytném voze? Na našem webu Go2 Camper na adrese pronajmy-karavanu.cz si můžete porovnat nabídky obytných aut nejen ve Španělsku, ale po celém světě a rovnou si je rezervovat. Vše kompletně v češtině, s platbou v českých korunách a na český účet.

Nevíte, jakou trasu si pro cestování po Španělsku vybrat?
Připravili jsme si pro vás itinerář na trasu z Barcelony do Malagy, při které projedete to nejlepší z jižního Španělska.

Po příletu do Barcelony a alespoň jednodenní prohlídce města, se obytným autem vydáte na cestu podél pobřeží. Čekají vás nádherné pláže, idylická přístavní městečka i historicky známá města jako Cartagena nebo Malaga se svými ikonickými hrady. Navštívíte také několik národních parků a seznámíte se se španělskou kulturou, ke které patří tanec flamenco a přehlídky andaluských koní. Nevynecháte ani slavnou gibraltarskou skálu se známou pevností a poslední dny pak už můžete jenom relaxovat na jedné z mnoha krásných pláží při západu slunce.

Kompletní itinerář spolu s interaktivní mapou najdete na našem webu GO2 CAMPER na adrese pronajmy-karavanu.cz. Je to jediný web svého druhu v České republice a funguje podobně jako Booking.com. Můžete si zde pronajmout obytný vůz ve více než 33 zemích světa od více než 60 autopůjčoven.

Budeme se na vás těšit.

Go2 Camper – Karavany po celém světě

Mohlo by se Vám líbit…