Veronika Juríková

Vaše specialistka na Vietnam

Více o mně

V Go2 mám na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Během studia v Maďarsku se cestování stalo mou velkou zálibou. Po skončení vysoké školy, zaměřené na cestovní ruch, jsem se rozhodla spojit svůj koníček s profesní kariérou. Vietnam mi učaroval rozmanitostí krajiny, nedotčenou exotickou přírodou, vynikajícím jídlem, vřelým přístupem a přátelskou povahou místních lidí.

Veronika Juríková

Mé motto

“Ve Vietnamu mě nejvíce ohromili místní lidé se svojí přátelskou povahou”.

Veronika Juríková

Reference na mě a na mé zájezdy

{

Dovolená splnila naše očekávání a moc se nám líbila. Transfery, ubytování a doprovodný program probíhal dle domluveného harmonogramu a nikde jsme nemuseli dlouho čekat. Poznávací část dovolené ve Vietnamu byla naplněna vyváženými zážitky od rána až do večera. Ubytování bylo výborné, jak jeho úrovní, tak i lokalitou. Od hotelů se dalo vyrážet pěšky na prohlídky měst Hanoje a Saigonu. Dovolenou s individuálním programem připraveným CK Go2 můžu jen doporučit.

– Václav Dostál

{

Dobrý den, zdravíme zpět z cesty z Vietnamu, která díky Vaší perfektní přípravě a pomoci předčila naše očekávání. Bylo to úžasné a díky skvělému průvodci v Hanoi a Sapě jsme měli možnost dozvědět se řadu informací, které v průvodci nenajdete a poznat skutečný život místních obyvatel. Celá dovolená byla pro nás zážitkem, na který budeme stále vzpomínat. Ještě jednou moc děkujeme za naprosto profesionální přístup.

– Koudelkovi

{

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou organizaci poznávacích zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Byli jsme milé překvapeni perfektním servisem počínaje transféry z letiště na hotely a naopak, přes perfektní služby průvodců a výběrem lokality ubytování. Zejména plavba do zátoky, pobyt na ostrově, výlet na řeku Mekong a pobyt v Kambodži byly nad naše očekávání. Zejména bych chtěla pochválit služby česky hovořících průvodců, kteří se nám věnovali nad rámec svých povinností. Rovněž majitel super hotýlku v Siem Reap se nám věnoval po celou dobu pobytu nad rámec svých povinností. Z celého zájezdu máme velmi příjemné zážitky a všem doporučujeme využití Vašich služeb.

– Libuše Pieczková

{

Dobrý den, celá dovolená ve Vietnamu, byla úžasná! Sestavení itineráře a služby průvodkyně, nic nemělo chybu. Děkujeme za úžasné zážitky.

– Černý a Šípková

{

Vietnam byl super.Byli jsme moc spokojeni. Pruvodkyně Lucka je numero uno, takže celkový dojem? 5 hvězdiček z pěti.

– Halmovi

{

Dobrý den, děkujeme s manželkou za super dovolenou. Informovatelnost již zde v ČR byla skvělá. Co se týká organizace a služeb ve Vietnamu, tak opravdu super. Lucka byla výborná, ale to platí i o místních průvodcích. Rozhodně budeme doporučovat známým. Ještě jednou díky.

– Roman Kubálek

{

Tisíceré díky za perfektně zorganizovaný zájezd po Vietnamu.Tím,že jsme navštívili hory,města,viděli spoustu pagod,poznali historii,pobyli u moře,ochutnali spousty dobrot jsem nadšená.Jak všechny ty přesuny v tom dopravním chaosu klapaly na minuty přesně jsem nechápala.Obrovský dík patří Lucince Pštrosové, protože byla úžasná,věnovala se nám všem i nad rámec svých povinností.Přeji GO2 spoustu spokojených zákazníků a posílám ne stoprocentní spokojenost, ale tisícíprocentní spokojenost jen tak dál. děkuji

– Stratilová Milena

Mé dobrodružné cesty…

Zájezd Vietnam pro každého

17 DNÍ – CENA OD 39 490 Kč

Vydejte se do pulzující Hanoje, hlavního města Vietnamu. Užijte si plavbu po dramatické zátoce Halong. Poznejte vietnamskou architekturu v historickém přístavním městečku Hoi An. Seznamte se také s metropoli Saigon a životem na deltě řeky Mekong.