Video: KANADA v obytném voze – detailní ITINERÁŘ + interaktivní MAPA

Rádi byste procestovali KANADU v obytném voze?

Hledáte místa, kde můžete kempovat a super interaktivní mapu, která vás po zemi provede? Pak dál nehledejte a koukněte na naše video!

Zajímá vás více o cestování obytným vozem v Kanadě? Podívejte se na naše rady a tipy, jak na Kanada v karavanu.

O Autorovi - Go2 Camper

Go2 Camper – první český srovnávač a online rezervační systém na pronájem obytných vozů po celém světě. 5 kontinentů, 33 zemí, 60 autopůjčoven, 513+ modelů. Kompletně v češtině!

Ahoj cestovatelé,

Rádi byste procestovali Kanadu v obytném voze? Na našem webu Go2 Camper na adrese pronajmy-karavanu.cz si můžete porovnat nabídky obytných aut nejen ve Kanadě, ale po celém světě a rovnou si je rezervovat. Vše kompletně v češtině, s platbou v českých korunách a na český účet.

Nevíte, jakou trasu pro putování po Kanadě vybrat?

Připravili jsme si pro vás itinerář na 11 denní okruh začínající v Torontu.

Trasa dlouhá přibližně 1 500 km vám přiblíží rozmanitost Kanady. Od pulzujících měst jako je Toronto nebo Ottawa, až po úchvatné scenérie a historické památky. V Torontu se můžete těšit na zelené vinice a zahrady, Niagarské vodopády, honosná divadla, historické památky a sídla i moderní budovy a umělecké tržiště.

Kanadská nespoutaná divočina vás poté čeká v parku Algonquin, který je známý svými borovicovými lesy, rozlehlými jezery a skalnatými hřebeny.

Trasa vás zavede přes hlavní město Ottawa až k okouzlující malebné krajině nazývané tisíc ostrovů, kterou nejlépe poznáte a oceníte z paluby lodi. Plavba vede po řece sv. Vavřince mezi ostrůvky s malými chatkami i honosnými sídly jako je Boldt Castle.

Cestu zakončíte u jezer Ontaria s nejhezčími plážemi Kanady.

Kompletní itinerář spolu s interaktivní mapou najdete na našem webu GO2 CAMPER na adrese pronajmy-karavanu.cz. Je to jediný web svého druhu v České republice a funguje podobně jako Booking.com. Můžete si zde pronajmout obytný vůz ve více než 33 zemích světa od více než 60 autopůjčoven.

Budeme se na vás těšit.

Go2 Camper – Karavany po celém světě

Mohlo by se Vám líbit…