Video: SARDINIE v obytném voze – detailní ITINERÁŘ + interaktivní MAPA

Rádi byste procestovali SARDINII v obytném voze?

Nevíte, jakou trasu pro putování po Italské SARDINII vybrat?

Zajímá vás více o cestování obytným vozem po Sardinii? Podívejte se na naše rady a tipy, jak na Sardinie v karavanu.

O Autorovi - Go2 Camper

Go2 Camper – první český srovnávač a online rezervační systém na pronájem obytných vozů po celém světě. 5 kontinentů, 33 zemí, 60 autopůjčoven, 513+ modelů. Kompletně v češtině!

Ahoj cestovatelé,

Rádi byste procestovali Sardinii v obytném voze? Na našem webu Go2 Camper na adrese pronajmy-karavanu.cz si můžete porovnat nabídky obytných aut nejen na Sardínii, ale po celém světě a rovnou si je rezervovat. Vše kompletně v češtině, s platbou v českých korunách a na český účet.

Nevíte, jakou trasu pro putování po Sardinii vybrat?
Připravili jsme si pro vás itinerář na zhruba dvou týdenní putování.

Putování začnete ve městě z dob starověkého Říma Olbii na východním pobřeží, poté prozkoumáte krásné pláže, jeskyně a kaňony zálivu Orosei, navštívíte historické městečko Bosa s gotickým hradem a projedete se lodí z historického přístavu Algero do pohádkových neptunových jeskyní. Konečnou zastávkou bude městečko Sassari a hrad Castelsardo na západním pobřeží a na krásných plážích s tyrkysovou vodou vás čeká zasloužený odpočinek.

Kompletní itinerář spolu s interaktivní mapou najdete na našem webu GO2 CAMPER na adrese pronajmy-karavanu.cz. Je to jediný web svého druhu v České republice a funguje podobně jako Booking.com. Můžete si zde pronajmout obytný vůz ve více než 33 zemích světa od více než 60 autopůjčoven.

Budeme se na vás těšit.

Go2 Camper – Karavany po celém světě

Mohlo by se Vám líbit…